Mroczne oblicze sławy: George Michael

Bardzo dobry i smutny film o moim ulubionym wokaliście. RIP

W łóżku

Narkotyki to niestety gejowska rzeczywistość i o tym jest ten film. Potrzebuję pomocy ostatnie słowa bohatera filmu mówią same za siebie...

Cykady

Piękny, trudny i wartościowy film.

Pole maków

Film o emocjach, o problemie bycia sobą, o braku tolerancji dla inności w zawodach mundurowych. Kameralna opowieść z życia wzięta. Nie jest to wesoły film. Warto obejrzeć.

Spójrz na mnie

Wydumana dość fabuła i drętwa gra aktorska. Można obejrzeć np. podczas prasowania, obierania ziemniaków itp. Chłopak, który zagrał Aleksa przystojny, jak na główny atut filmu trochę mało...

Save Me

Opowieść o tym, że jeśli jesteś homo to będziesz mimo wszystko. Kolejny obraz pokazujący, że homoseksualizm nie jest chorobą mimo że są ludzie którzy tak uważają.

Książę

Więzienne życie i trudne homoerotyczne relacje. Piękne, klimatyczne kino latynoamerykańskie, zachwycająca muzyka. Wartościowy film.

Pieśń Orfeusza

Sympatyczna opowieść o miłości. Klimaty wakacyjne. Panowie mega ciacha. Pozytywne zakończenie. Film odpowiedni na czas relaxu. Obejrzałem z przyjemnością.

Skala szarości

Piękny film o trudnych życiowych wyborach. O odwadze a może bardziej jej braku, zagubieniu i próbie poszukiwania szczęścia. Czy facet z żoną z dzieckiem odkrywając swój homoseksualizm w ogóle może być na 100% szczęśliwy...?

Niebezpieczne wersy

Film w ciekawy, dynamiczny i nieco kontrowersyjny sposób pokazuje współczesne pomieszanie rasizmu i homofobii w środowisku muzycznym dancehall. Zdarza się, że muzyka nie łagodzi obyczajów...

Łowca

Ważny, poetycki film o dorastaniu-dojrzewaniu młodych chłopaków w trudnej i powikłanej rzeczywistości XXI wieku. Jak trudno jest dorastać gdy w koło tyle różnych zagrożeń. Film kameralny, studyjny. Świat macho i odkrywanie homoseksualności, taki mix rodzi problemy. Młody człowiek pozostawiony sam sobie. Powikłana pierwsza miłość, przypadkowe doświadczenia sexualne, wyłudzanie, wykorzystanie, zawód, oszustwo... Jak z tego wszystkiego wyjść... Jak być potem normalnym facetem... Chyba już nie da się...

Koniec wieku

Barcelona, Przystojniaki i cudowna opowieść o miłości nie spełnionej... ale nie do końca. Super film. Polecam.

Spójrz mi w oczy

Spotkanie po latach... Co ono daje? Jak bardzo uświadamia nam różnice i zmiany które zaszły w życiu ...? Może nie warto wracać do tego co już było... Film podsuwa takie refleksje ale odpowiedź trzeba znaleźć samodzielnie.

Słona woda

Fajny film. Dobrze pokazane środowisko gejowskie. Optymistyczne zakończenie i przesłanie.

Syberia

Trudny i ciężki film. Duży smutek po seansie :-(

Nocna burza

Wspaniałe dialogi i emocje głównych bohaterów. Dobre kino. ♥️💪

15 lat

Opowieść ciekawa i warta obejrzenia. Bohater główny to facet żyjący w kryzysie wieku średniego o trudnym charakterze, pogubiony a jednocześnie przesadnie skoncentrowany na sobie. Otacza go miłość, przyjaźń a on to odrzuca i niszczy. Autodestrukcja czterdzistokilkulatka to główny motyw filmu. Po filmie zostaje w głowie mnóstwo przemyśleń. Wśród nas zdarzają się tacy ludzie. Film pozwala spojrzeć na to z dystansu. Pozostaje pytanie czy główny bohater sobie z tym poradzi czy nie...

To tylko przyjaźń

Szalenie pozytywny czuły film z mnóstwem dobrej energii. Ta energia w Tobie zostanie. Jest moc. W opowieści jest magia zwyczajności. To chyba jest siłą tego obrazu. Bohaterowie tak delikatnie poruszają emocjami, że chce się z nimi być złapać za rękę, uściskać, pośmiać i uronić łzę. Do tego przekaz jest naturalny.

Mario

Bardzo dobry ale smutny film... Kariera czy własne szczęście co wybrać... Niestety wybór często kończy się katastrofą. Film odpowiada na ważne pytanie - po co nam pieniądze i sukcesy jeśli nie można się nim podzielić... I znów pamiętajmy, że kasa i sukcesy szczęścia nie dadzą jeśli nie dopełni się tego miłością do drugiego człowieka. Niby proste a cholernie trudne. Fantastyczna przypowieść o roli miłości a także odwagi w życiu człowieka. Miłość zawsze wymaga odwagi i poświęcenia. Zaprawdę powiadam wam do odważnych i zakochanych ten świat należy.

Piękny kraj

Wzruszający, piękny film o miłości. Warto kochać, warto walczyć o tego jedynego. Miłość jest piękna i można ją odnaleźć w najbardziej niespodziewanej chwili i sytuacji. Miłość dodaje nam skrzydeł i chce się żyć. O tym jest ta cudowna filmowa opowieść. Warto oglądać takie budujące filmy.

Odzyskać i stracić

Bardzo dobra wzruszająca i mądra opowieść. Kino prawdziwego konesera. Na zmianę serdeczny uśmiech i cicha łza. Takie filmy ogląda się z wielką przyjemnością. Gorąco polecam.

Dry Wind

Dobry, ciekawy i inny film. Mocne akcenty. Smutek życia starszego geja fetyszysty, który nagle spotyka młodszego i sobie podobnego faceta i nie umie tego ogarnąć. Dlaczego tyle w nim lęku? Pokolenie gejów 45+ latków - może ostatnie zagubione, smutne, niezrealizowane, zamknięte i przestraszone sobą .

Dumni i wściekli

Wspaniały film oparty o fakty. Pokazujący, że dobra karma zawsze wraca. Naprawdę przępiękna historia, wzruszająca, mądra. Film warty obejrzenia. Jestem zachwycony.

Pod powierzchnią

Homofobia jest straszna... Bardzo dobry film, trudny ale potrzebny.

Darkroom

Pogibany film o niektórych pogibanych gejach, coraz powszechniejsze narkotyki ryją tęczowe główki i stąd tragedie, dramaty, morderstwa... W Berlinie to dość częste ale i w polskich metropoliach spotykane (Warszawa zajmuje miejsce szczególne...). Film dla mnie trochę zbyt teatralny ale pouczająco-ostrzegawczy.

120 uderzeń serca

Ważny, mądry film. AIDS to nadal poważny problem. Nadal nie ma przecież szczepionki... Ludzie nadal umierają na tę straszną chorobę. Lobby farmaceutyczne zamiast pracować nad szczepionką woli produkować drogie leki, które też na dłuższą metę bardzo obciąząją organizm (cierpi wątroba, trzustka, nerki). Walka się nie skończyła dopóki nie będzie szczepionki... Gejowskie organizacje nie są jednak obecnie aż tak zmotywowane i zdeterminowane w walce o szczepienia... Pozostaje zapytać dlaczego, co się stało, że brak im woli walki tamtego pokolenia...

Blondyn

Subtelny, kameralny obraz o niespełnionej miłości... Dobre kino.

Ciąg dalszy nie nastąpi

Bardzo ważny, mądry choć smutny film. Interesująco poprowadzony wątek związku między młodziakiem a starszym facetem. Warto obejrzeć.

Enter (i inne historie)

całkiem miło się ogląda, nie rozumiem sceny z obciaganiem pistoletu... szort enter najlepszy

Selekcja naturalna

Film dobry ale te przerywniki trochę wkurzające.

Telefon zaufania

Trzymający w napięciu thriller, dobrze się ogląda.

Taksówką do klozetu

Dobry film. Czasy się zmieniają a geje cały czas tacy sami. Generalnie wszystko i tak się kręci wokół sexu, używek, zabawy i konsekwencji z tym związanych. Technika coraz lepsza a problemy te same.

Sodom

Bardzo dobry, intymny i mądry film. Życie gejowskie nie jest łatwe. Droga akceptacji siebie jest bardzo trudna. Polecam do obejrzenia. WARTO !!!!

W niewoli pragnień

Film ciekawy, mocny, poruszający temat mrocznych seksualnych gejowskich fantazji z grupy psycho S/M, których niekontrolowana realizacja prowadzi do tragedii. Zboków i innych dewiantów nie brakuje. Ten film to swoiste ostrzeżenie. Niektórych pragnień lepiej po prostu nie realizować...Polecam.

Cztery księżyce

MEEEEEGAAA FILM !!!!! ARCYDZIEŁO !!!!!

Zraniony wąż

dobre kino, ciekawa fabuła, polecam

Prawda

całkiem zgrabny film, trzyma w napięciu i to to chodzi :-) do tego trochę męskiej erotyki, ocena pozytywna