Ciąg dalszy nie nastąpi /
Where We Go From Here

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ciąg dalszy nie nastąpi /
Where We Go From Here

Ocena: 4.1 / 5 (134 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Film skłaniający do refleksji
  •   Interesujące historie poszczególnych bohaterów
  •   Przypomnienie wydarzeń z Orlando, Paryża i Binghamton

Opis

Zamachy w klubach LGBT, szkołach i wielu innych, często przypadkowych miejscach, to niestety smutna codzienność XXI wieku. Film przedstawia historie trzech osób, które znalazły się w niewłaściwym miejscu w nieodpowiednim czasie.

Skąd w ludziach bierze się nienawiść? W jaki sposób poradzić sobie z wszechobecną agresją? Temat coraz bardziej aktualny, gdyż zarówno w Polsce, jak i na świecie obserwujemy obecnie festiwal hejtu i zła, które prowadzić mogą do makabrycznych wydarzeń.

Zdjęcia

Komentarze

Publicystyka. Po co robić o tym filmy i w dodatku tak kiepskie? I kto daje temu tak wysoka notę? Przewidywalna nuda, bardzo źle grana i bardzo źle reżyserowana. Wszyscy drętwi. Wątek LGBT dołączony chyba tylko po to, żeby sprzedać to g...

propaganda zakazu borni…

Propaganda zakazu borni w ameryce tylko ze ataki terorystysczne to inna kestia to tak jak zwypadkami ty mozesz jechac normalnie a ktos szybko . film sam wsobie sredni .Film bardzej dla ameykanow niz dla nas

Ideologiczny, ale mi sie bardzo podobal,i gra aktorska i zarsowane trudnosci w byciu razem, gdy wiele nas rozni. Tez muszę zaczac co.s robic, pomagać uchodzcom.

Nie jest to film bardzo wysokich lotów. Żadnej porpagandy czy ideologii w nim nie ma, bo akurat są to zbyt mocne słowa jak na ten film.

Bardzo zły film. Agresywny, denerwujący. Wprowadza złą atmosferę na Święta. Treść filmu jest nielogiczna, bez sensu.

Bardzo ważny, mądry choć smutny film. Interesująco poprowadzony wątek związku między młodziakiem a starszym facetem. Warto obejrzeć.