W niewoli pragnień /
The Breeding

Premiera 29 grudnia o 20:00

W niewoli pragnień /
The Breeding

Ocena: 4.0 / 5 (1 głos)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   mocny erotyczny thriller
  •   fetysz BDSM
  •   odważny i oryginalny

Opis

Thomas jest młodym niespełnionym nowojorskim artystą. Mieszka ze swoim chłopakiem i ich związek wydaje się na pozór szczęśliwy. Jednak Thomas czuje, że nie może się w nim w pełni realizować - ani emocjonalnie, ani w łóżku. Przypadkowe spotkanie z nieznajomym mężczyzną sprawi, że odważy się wcielić w życie pragnienia, którym wcześniej nie dawał dojść do głosu.

„W niewoli pragnień"  to opowieść o zwierzęcych instynktach, które potrafią przejąć kontrolę nad rozumem. Pokazuje do jak niewyobrażalnych czynów może się posunąć człowiek, który chce zaspokoić swoje głęboko skrywane, seksualne potrzeby. Historia czarnoskórego Thomasa to jednocześnie oryginalny komentarz na temat rasizmu - problemu, który jest powszechny także wśród gejowskiej społeczności. 

Ten niezależny nowojorski thriller odbił się szerokim echem nie tylko ze względu na swoją odważną tematykę. Przedstawiona w filmie historia doczekała się tragicznej kontynuacji, kiedy wcielający się w główną rolę Marcus Bellamy, broadwayowski aktor i tancerz, na krótko po zakończeniu zdjęć został aresztowany za zabójstwo swojego partnera.

Film zdobył nagrodę dla Najlepszego FIlmu Fabularnego na Harlem Film Festival 2018.

Zdjęcia

Komentarze