W łóżku /
In bed

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

W łóżku /
In bed

Ocena: 3.2 / 5 (176 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   inspirowany prawdziwymi wydarzeniami
  •   kolejny film LGBT+ z Izraela
  •   niezwykle wciągający thriller

Opis

28-letni Guy i jego przyjaciółka Joy (31) bawią się na Paradzie w Tel Awiwie, kiedy nagle rozlegają się strzały i muszą szybko uciekać do domu. Po drodze zabierają przypadkowego chłopaka. Kiedy na ulicach trwa obława na napastnika, oni nie chcą kończyć zabawy. Mają do dyspozycji dużo narkotyków, którymi próbują stłumić stres. Tak zaczyna się napędzana elektroniczną muzyką i seksem podróż, w której granice między intymnością i przemocą zaczynają się coraz bardziej zacierać.
 

UWAGA: film zawiera sceny przemocy, seksu i nadużywania narkotyków.

 

Obrazki

Komentarze

Narkotyki to niestety gejowska rzeczywistość i o tym jest ten film. Potrzebuję pomocy ostatnie słowa bohatera filmu mówią same za siebie...

nie jestem zwolennikiem promowania tego typu zachowań. nawet jeśli to nasza rzeczywistość. mój partner, który potrzebuje pomocy, o której mowa w ostatnich chwilach filmu, jest wręcz bombardowany wyzwalaczami w coraz większej ilości filmów. to ma mu pomóc? bo wątpliwości mam też, że ten obraz przestrzega przed ćpaniem. mam bardzo mieszane uczucia i z żalem daję 1 gwiazdkę... :-/

Dobry film, mocny. Psychodela widzom też się może przez chwilę udzielić. Ogólnie dobrze nakręcony. Ładne zdjęcia, ładni chłopacy, że przyciągają oczy. Fabuła dość współczesna prezentująca beztroskę i przygodne spotkania z nieznajomymi. Film stanowi pewną przestrogę i uczula na różne niebezpieczeństwa. Ale przede wszystkim niechlubnie pokazuje charakter subspołeczności, która ćpa i reakcje, problemy z tym związane. Postronni ludzie widzą tylko ostatni etap dramatu, a nic się nie dzieje bez przyczyny.

Mocny film pokazujący rzeczywisty problem biorący się z chemsexu. Wstrząsający koniec, który może być przestrogą .

kolejne gówno za co my tu płacimy abonament !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!