Oferta i warunki

KATALOG

Cały katalog OUTFILM jest dostepny dla wszystkich. Filmy możesz wyszukiwać według różnych kategorii. W prawym górnym rogu znajduje się także wyszukiwarka, w której możesz wpisać tytuł, nazwisko lub inne słowo kluczowe. Na stronie każdego filmu znajdziesz podstawowe informacje, opis fabuły, zwiastun, zdjęcia i komentarze użytkowników.

REJESTRACJA

Podczas rejestracji określasz swoją nazwę Użytkownika i podajesz adres mailowy. Na podany adres otrzymujesz wiadomość potwierdzającą rejestrację. Założenie konta jest bezpłatne, do niczego nie zobowiązuje, a otwiera Ci drogę do nowych funkcji Serwisu. Przede wszystkim rejestracja jest niezbędna do oglądania filmów. Umożliwia także tworzenie profilu Użytkownika, przeglądanie innych profili, ocenianie i komentowanie filmów.

WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczasz film na 48 godzin. Po dokonaniu płatności automatycznie trafiasz na stronę z filmem. Jeśli chcesz obejrzeć film ponownie, wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta i film będzie dla Ciebie dostępny. Wypożyczony film nie zapisuje się na Twoim komputerze, dlatego przez cały czas będziesz potrzebować dostępu do Internetu. Większość łączy internetowych w Polsce pozwala na oglądanie filmów na Outfilmie w najwyższej jakości.

NOWY OUTFILM+

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, obniżyliśmy cenę OUTFILM+ do 29 zł za miesiąc. Uprościliśmy cały system likwidując subskrypcje wielomiesięczne. Wprowadziliśmy opcję płatności rekurencyjnej, a więc takiej, która co miesiąc automatycznie się odnawia. Dzięki temu możecie korzystać z Serwisu bez przerwy i bez żadnych przeszkód. Z odnawialnej subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili bez żadnych konsekwencji.

PŁATNOŚCI

Płatności na Outfilmie możesz realizować tak, jak jest Ci wygodnie: przez sms, kartą, przelewem. Płatności sms obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Płątności przelewem bankowym i płatności kartą płatniczą odbywają się za pośrednictwem PayU www.payu.pl przez aplikację Paymento www.paymento.pl. Żadne informacje związane z płatnościami nie są przechowywane w Serwisie OUTFILM.

Jeśli chcesz wypożyczyć pojedynczy film, wszystkie formy płatności są dla Ciebie dostępne. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do OUTFILM+, będziesz mógł skorzystać z płatności kartą.

Płatność sms-em polega na wysłaniu sms-a z odpowiednim hasłem na podany numer. W odpowiedzi dostaniesz sms-a z kodem, który należy wpisać w odpowiednie pole, aby uruchomić film. Kod wprowadzasz tyklo raz. Jeśli chcesz zobaczyć wypożyczony film ponownie, wystarczy, że zalogujesz się do OutFilm.pl. Jeśli płacisz kartą lub przelewem, system sam rozpozna zrealizowaną płatność i przekieruje Cię do strony z filmem. Płatności sms są trochę droższe. Wiąże się to z dużo wyższymi kosztami obsługi takich transakcji.

CENY

Dokładne ceny podane są przy każdym filmie. Premiery standardowo kosztują 9,90zł (z VAT) za wypożyczenie na dwa dni. Starsze filmy można wypożyczać zwykle za 4,90 zł lub 6,90 zł. Czasami mogą pojawić się różne promocje, dlatego warto często sprawdzać stronę Outfilmu na facebooku. Subskrypcja OUTFILM+ daje ciągły dostęp wszystkich filmów bez względu na ich cenę za wypożyczenie.