Adwokat

To był mój pierwszy raz z litewską X muzą. Wyrazisty, prosty film o romatykach i ich historii. Dobre 4/5. Dobre aktorstwo i niezłe zdjęcia dopelniają przekaz słusznie oszczędnych dialogów. Polecam.

Siłacz

Nigdy nie jest za późno. Film o życiu - o tym jakie potrafi być jeśli damy mu szansę - nawet gdy niesie nam nieoczywiste i trudne odpowiedzi na pytanie czym jest miłość.

Koniec wieku

Obejżyj proszę jeszcze raz. Zwróć uwagę na szczegóły, ubiór aktorów, to co mowią. Ten film potrafi poruszyć i porusza.

Nostalgiczny, wręcz smutny film o tym, że najbardziej w życiu żal niewykorzystanych szans, Nie dostrzegamy oczywistości, orientujemy się po 20 latach i oststecznie tracimy życie a nasza "szansa" żyje dokładnie tak jak my chieliśmy żyć ale niestety nie z nami. 5/5

Nostalgiczny, wręcz smutny film o tym, że najbardziej w życiu żal niewykorzystanych szans, Nie dostrzegamy oczywistości, orientujemy się po 20 latach i oststecznie tracimy życie a nasza "szansa" żyje dokładnie tak jak my chieliśmy żyć ale niestety nie z nami. 5/5

To tylko koniec świata

Smutny, niepokojący, trudny. Konieczny. DOLAN

45 dni bez ciebie

Film nie dla każdego, bardzo wymagający, niewiele mający wspólnego z rozrywką ale pogodny i jak życie prawdziwy. Intelektualna uczta.

Wszystko albo nic

No cóż, nie tego się spodziewałem, ale szczerze polecam to rozczarowanie.

To tylko przyjaźń

Film o emocjach, o tym, że pozostają solą życia. Uświadamia ile tracimy w naszej zgrzebnej rzeczywistości. Pokazuje, że gdzieś, całkiem niedaleko, w geju inni widzą brata, syna, człowieka, a nie pedała - chłopaka, którego orientacja nie jest żadnym wyróżnikiem. Film, po którym krzyczysz ja też tak chcę!

W pełnym słońcu

Bohater nieobecny ale drugi plan okazuje się całkowicie satysfakcjonujący. Snceniczność filmu pozwala na zademonstrowanie pogmatwanych relacji. Muzyka na 5.

Ojej! Mój syn to gej!

W filmie jest masa niewykorzystanego potencjału. Temat zarówno na dramat jak i komedię. Tu dobór aktorów wskazuje na komedię zagraną przez niezłych aktorów (Lainie Kazan, Saul Rubinek) niestety marnie poprowadzonych przez reżysera, który nie miał pomysłu na film i podjął próbę wciśnięcia do filmu klisz – stereotypów, które miały śmieszyć ale niestety tylko straszą. Nie jest to zły film, ot kino klasy „b”, które można zobaczyć ale już polecić – to nie.

Piosenki o miłości

Wspaniały film o sile miłości. Bardzo francuski i niestety wcale nie polski. Fenomenalny aktrsko i muzycznie. Poezja - słowa piosenek, przekazują ogrom emocji i życiowej prawdy, a same piosenki dzięki subtelnej aranżacji nie przytłaczają a wzbogadzają. Widz musi tylko chcieć zrozumieć.

Bixa Travesty

Drogi Nodkerze cóż zwiodło cię na stronę outfilmu.pl? Dla ciebie film to wyłącznie propaganda. Tymczasem Bixa to przede wszystkim film o człowieku i o tym jak zmaga się z konfliktem między sferą emocjonalną i cielesną, o tym co to dla oznacza i jakie ma konsekwencje.

Dom nad jeziorem

Oszczędny obraz o narodzinach uczucia - mam wrażenie, że trudnego dla obu bohaterów, mimo ze ich historie tego nie usprawiedliwiaja. Autorzy zatrzymali się w pół drogi. Ale dzięki temu film zapada w pamięć i poraża niepokojem (pięknie sfotografowanym i zadranym). Warto

Eat With Me

Role matki i Eliota - w punkt. Polecam.