Łabędzi śpiew

Nie zgadzam się z Twoją opinią, dla mnie ten film był świetny.

Krewetki w cekinach

Nie zgadzam się z niektórymi poglądami. Dla mnie ten film był zajebisty.

Siła przyciągania

Romantyk: Film więcej niż dobry, obejrzałem go już kilka razy i z wielką ochotą wracam do niego. Szkoda tylko - to zakończenie....

Pięć tańców

Piękny film. Wspaniali chłopcy. Genialna scena seksu z ich udziałem. Film na wielkie 5!

Romantyk Genek

Życie to nie teatr

Zgadzam się z komentarzem Andrzeja. Nie jestem w stanie głębiej wyrazić co czuję po obejrzeniu tego filmu.

Nevrland

Film intrygujący, trudny z fantastyczną sceną pocałunku. Zobaczyłem go w świetle słonecznym. Muszę jeszcze raz go obejrzeć nocą. Polecam.

To, co pozostaje

Naprawdę szkoda czasu, nudy na pudy.

Hawaii

Napięcie między tymi facetami spowodował u mnie taki śluzotok z huja, jak nigdy. Marco umiejętnie stopniuje te męskie zaloty.

Złe wychowanie

W pelni zgadzam się z komentarzami zawartymi powyżej. Pedro Almodovar zawsze był moim ulubionym reżyserem. Ten film ma w sobie coś, co spowoduje wielokrotne jogo obejrzenie.

Siłacz

Film dosyć dobry, ale zakończenie... Gdzie puenta i napisy końcowe?

Out

U mnie podobnie, przez całe życie moich rodziców nie byłem gotów do coming outu. Że jestem gejem powiedziałem całej rodzinie po ich śmierci. Okazało się, że jedynym homofobem w rodzinie jest mój najstarszy bratanek. no cóż.... Romantyk Genek

To nie jest moje miejsce

Ja również uważam ten film za dobre pokazanie tęsknoty, pragnień....

Akron

Piękny film, wyciska łzy.

Mine vaganti. O miłości i makaronach

Zgadzam się w pełni z komentarzami wychwalającymi ten film. Ilekroć dopada mnie chandra włączam odtwarzanie tego obrazu. Właśnie ten monolog....

Świetna reżyseria, wspaniała muzyka, wspaniałe ciała i wiele pięknych twarzy. Przed chwilą obejrzałem go ponownie gratis na VOD.

Zagubiony

Piękny, poetycki film. Mnie doprowadził do łez. Ale cóż jestem nie poprawnym Romantykiem.

Adam i Steve

Okazało się po ponownym obejrzeniu tego filmu, że to świetna komedia na poprawę humoru. Muzyka country mnie naprawdę podbudowała.

Film podobał mi się, a najbardziej scena zbiorowych tańców w teksańskim klubie gejowskim, a na drugim miejscu scena hipnozy Rhody.

Boy Culture

Film daje wiele do myślenia. Ale nie ukrywam, że w pewnym momencie naprawdę się podnieciłem. Miłość jak się okazało w końcu zwyciężyła. Orgazm!

W ciemno

W pełni zgadzam się z komentarzami o genialności tego filmu. Chciałbym wiedzieć, czy Roy zgnił w izraelskim więzieniu, czy jednak zobaczyli się w Marsylii.

Eat With Me

Zgadzam się z Tobą w całej pełni. Zajebisty - wypróbowałem tą tartę z malinami i polewą z mlecznej czekolady - niesamowita. Obejrzałem go już chyba z 6 razy - Zawsze przychodzi mi na myśl gdy siadam do obiadu.

Powoli

W pełni się z Tobą zgadzam. Mnie też en film zauroczył

Seek

A mnie film się podobał. Idealny na niedzielne popołudnie.

Samotny Romantyk

Jaja

Długo nie miałem odwagi powiedzieć komukolwiek, że mam ogromne prawe jajo. Przypadkiem przy USG żył w nogach p. doktor to zauważyła, zrobiła USG tego jądra i okazało się, że to wodniak, którego trzeba jak najprędzej zoperować. Zostałem operowany w Wielki Czwartek. Naprawdę nie wolno się wstydzić, mówić o każdym problemie w ramach moszny z lekarzem.

Eating Out 2: Ten drugi raz

Ciekaw jestem dlaczego zmienił się aktor grający rolę Marcka w porównaniu z częścią pierwszą? Chociaż muszę przyznać, że ten aktor bardziej mi się podoba.

Nić

Film godny wielokrotnego obejrzenia. Teraz za darmo na VOD.

Saturno contro

Piękny film. ale dla mnie to nie komedia, prędzej tragikomedia, dramat obyczajowy. Zgadzam się, że film pięknie zrealizowany ze wspaniałą muzyką, ale mnie osobiście dołuje. Zmusza do przemyśleń i nie polecam go nikomu, kto szukał by lekkiej komedii na brzydką pogodę.