To nie jest moje miejsce

Ja również uważam ten film za dobre pokazanie tęsknoty, pragnień....

Akron

Piękny film, wyciska łzy.

Mine vaganti. O miłości i makaronach

Zgadzam się w pełni z komentarzami wychwalającymi ten film. Ilekroć dopada mnie chandra włączam odtwarzanie tego obrazu. Właśnie ten monolog....

Świetna reżyseria, wspaniała muzyka, wspaniałe ciała i wiele pięknych twarzy. Przed chwilą obejrzałem go ponownie gratis na VOD.

Zagubiony

Piękny, poetycki film. Mnie doprowadził do łez. Ale cóż jestem nie poprawnym Romantykiem.

W ciemno

W pełni zgadzam się z komentarzami o genialności tego filmu. Chciałbym wiedzieć, czy Roy zgnił w izraelskim więzieniu, czy jednak zobaczyli się w Marsylii.

Eat With Me

Zgadzam się z Tobą w całej pełni. Zajebisty - wypróbowałem tą tartę z malinami i polewą z mlecznej czekolady - niesamowita. Obejrzałem go już chyba z 6 razy - Zawsze przychodzi mi na myśl gdy siadam do obiadu.

Powoli

W pełni się z Tobą zgadzam. Mnie też en film zauroczył

Seek

A mnie film się podobał. Idealny na niedzielne popołudnie.

Samotny Romantyk

Jaja

Długo nie miałem odwagi powiedzieć komukolwiek, że mam ogromne prawe jajo. Przypadkiem przy USG żył w nogach p. doktor to zauważyła, zrobiła USG tego jądra i okazało się, że to wodniak, którego trzeba jak najprędzej zoperować. Zostałem operowany w Wielki Czwartek. Naprawdę nie wolno się wstydzić, mówić o każdym problemie w ramach moszny z lekarzem.

Nić

Film godny wielokrotnego obejrzenia. Teraz za darmo na VOD.

Saturno contro

Piękny film. ale dla mnie to nie komedia, prędzej tragikomedia, dramat obyczajowy. Zgadzam się, że film pięknie zrealizowany ze wspaniałą muzyką, ale mnie osobiście dołuje. Zmusza do przemyśleń i nie polecam go nikomu, kto szukał by lekkiej komedii na brzydką pogodę.