Akron /
Akron

Akron
Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Akron /
Akron

Ocena: 4.3 / 5 (848 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   świeży i życiowy romans
  •   wzruszający i pełen nadziei
  •   bardzo dobre przedstawienie rodzinnych relacji

Opis

Benny jest na pierwszym roku studiów na uniwersytecie w Akron. Pewnego dnia poznaje na kampusie przystojnego Christophera, którego bez wahania pyta o numer telefonu. Między chłopakami szybko zaczyna rozwijać się uczucie. Kiedy na jaw wyjdzie tragiczne wydarzenie, które kiedyś połączyło ich rodziny, związek Benny'ego i Christophera stanie pod znakiem zapytania.

"Akron" to poruszający rodzinny dramat i romans dwóch młodych chłopaków, którzy będą musieli stawić czoło trudnej prawdzie. Tajemnica sprzed lat sprawi, że staną przed wyborem między miłością do siebie i lojalnością wobec swoich najbliższych.

Obrazki

Komentarze

bardzo wzruszający film. Wspaniała rodzina Benniego może być przykładem dla wielu ludzi, tak powinna wyglądać miłość w rodzinie.

Temat filmu fajny. Sam film: czasami zbyt sztuczna gra aktorów i widoczne miejsca cięć akcji oraz czasami zbyt szybkie przeskoczenie tematu (za łatwo pogodzili się, za szybko matka Benna "znormalniała" w stosunku do Chrisa). Dlatego 3/5.

Piękny, jeden z naj najlepszych jakich oglądałem na Outfilm. Gorąco polecam !!

Ameryka, 30 wiek. Homo nie jest żadnym problemem. Normalne od 500 lat. Natomiast jest inny problem - Aj Kju. Wystarczy już 1 aj kju aby dostać się na medycynę, ale niestety tylko nieliczni się wykazali takim potencjałem. Reszta ma aj kju od zera do minus 100000000000. jak się żyje w takim społeczeństwie przyszłości, gdzie głupota jest największym wyzwaniem> Oto jest film o tym..

Bardzo dobry film, jeden z lepszych na tym portalu.
Świetna gra aktorska, ale dlaczego tak krótko ? :( film mógłby być bardziej dopracowany w scenariuszu mogli by go troszkę dłużej pociągnąć... No ale, jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co ma. ;)

Rewelacyjny film. Naprawdę bardzo ciekawa historia. Gorąco polecam. Jeden z najlepszych na portalu!!!
Daję 12 punktów na 10 możliwych!!!

Dla mnie film był dobry, ale czułam, że czegoś mi brakowało. Ten początek między chłopcami był za szybki. rozumiem zamysł reżysera i autora scenariusza, iż chodziło o to, że tragiczna przeszłość jest katalizatorem rozwoju uczuciowego między Bennym i Christopherem, co jest świetnie pokazane. Mnie osobiście czegoś mi brakowało (może tej głębi). Bardziej ten film zwrócił mi uwagę na rozwój emocjonalny ról dwóch kobiet. Szczerze one przykuły moją uwagę. Polecam obejrzeć ten film, który dla mnie opowiada o trudnej lekcji wybaczania oraz akceptacji tego, czego nie da się z przeszłości wymazać.

Film jest spoko. Ale to najwięcej co mogę powiedzieć. Naprawdę chciałem by mi się spodobał bo obrazy są piękne, ujęcia miłe dla oczu, wszystko w pokojowej atmosferze. Sam pomysł, scenariusz, główny problem jest ciekawym materiałem (oczywiście kiedy wreszcie się pojawi po szybkim, cukierkowatym i łatwym wejściu w 'związek'). Wszystkie kryzysowe sytuacje zrobione są jednak tylko dla utrzymania sztucznego napięcia. Pomysł został zmarnowany przez kilka sytuacji które miały tylko przez chwilę wstrząsnąć widzem po czym nagle zostają szybko, banalnie i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (bądź po prostu - przeczekania) rozwiązane. Wszystkie nieporozumienia, dramaty rozstrzygnęły się zanim zdążyłem je dobrze poczuć i się z nimi utożsamić. Piękny, słodziutki film do popatrzenia który ma troszkę poruszyć kogoś dla zdobycia... współczucia? Nie wiem jeszcze czego...
Z tego wszystkiego jednak doceniam rolę matki Christophera. Bardzo dobrze zagrane, sceny z nią uratowały film.

Zgadzam się z Tobą w 100% :) film nierówny, z jednej strony lukrowany amerykański ideał jak to wszyscy mili i tolerancyjni (co jest fałszywe i sztuczne oczywiście), z drugiej strony kilka momentów przełamujących tę słodycz, budujących napięcie i życiowy realizm, które jednak po chwili reżyser banalnie i kiczowato rozwiązuje, tak, jakby film oglądały przedszkolaki.... Pozdrawiam!

Film zawiera wiele błędów, od gry aktorskiej począwszy, na scenariuszu skończywszy, ale przy tylu powyższych zachwytach nawet nie chce mi się wchodzić w szczegóły - szkoda liter na banał.

film - jako historia - fajny. Naprawdę miło się oglądało, ale rzemieślniczo fatalny. Chociaż po oczach te wszystkie błędy bardzo nie biją. Odnoszę wrażenie, że jest to film bardzo nisko budżetowy acz znawcą nie jestem. Mimo wszystkich niedostatków POLECAM. Czasem samo życie bywa i niskobudżetowe, i pełne niedostatków, a pisze takie scenariusze, że nie wiadomo co robić - śmiać się czy płakać, czy taktownie milczeć :) Film był wart obejrzenia!

Warto zobaczyć, mimo, że na początku ciężko było zaakceptować grę aktorską. Po chwili jednak przestała przeszkadzać. Pierwsze wrażenie po filmie, to to, że mógłbym się zidentyfikować z uczuciami bohaterów, choć prawdopodobieństwo takiej sytuacji to jak 1 do kilku milionów. Sporo emocji, ładni aktorzy, fajna sceneria (kilka naprawdę dobrych kadrów). Wraca się myślami do tego filmu, a o to chyba chodzi. Polecam, 4 na 5.

film oceniam 2/10 bo blondyn był sexi ale jednak nie było penisków a na to liczyliśmy. temu 2/10!!! poprawcie to

pomysł z potencjałem....generalnie film całkowicie nijaki, płaski emocjonalnie....nie wiem w sumie jak to określić ....niedosyt i lekkie rozczarowanie.

Nierealny jak na PL warunki ale z ciekawą historią. Ciężko ocenić coś co jest wyjątkiem. Gdyby nie ten akcent tragicznej śmierci to wymarzone życie kogoś homo ...

nietuzinkowy :)) nikt nie jest prześladowany, nikt nie czuje się nietolerowany, a jednak... bardzo fajny film

Dużo się spodziewałem po tym filmie. Ale niestety był do bólu przewidywalny, gra aktorska mocno średnia a sama fabuła jednak nieco wydumana... do obejrzenia i tyle.

Film raczej przewidywalny w rozwoju akcji.
Mimo to, jego przesłanie, jest niezwykle istotne. Czasem trzeba przyjąć co daje los i to zaakceptować.
Odrzucając uczucia i ludzi, można stracić znacznie więcej.....
Rodzina, winna stanowić jedność pomimo różnic . Rodzina powinna być oazą na pustyni, powinna być miejscem zrozumienia i wsparcia. Rodzina winna być oknem na przyszłość i siłą w teraźniejszości.
Brak zrozumienia i akceptacji dla ukochanej osoby, usilne próby zmiany "w imię dobra", nie przyniosą pozytywnych rezultatów, Kochaj i akceptuj, a będziesz kochanym i akceptowanym. Nie na wszystko mamy wpływ, więc czasem lepiej usiąść obok, czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, i powiedzieć "dobrze, że jesteś, kocham cię i zrobię wszystko byś był szczęśliwy". Wyłącznie zrozumienie i akceptacja mogą przynieść pomyślne wiatry.

Tęcza³
Lekko, łatwo i przyjemnie. Ciekawa historia z brakiem większego pomysłu na rozwinięcie i poprowadzenie.
Przesyt słodkości, który przekształca się w lukrowany banał.
Najważniejsze, że kończy się młodzieńczym happy endem.

Temat troszkę przerósł możliwości realizatorów ,ale liczą się intencje.Zawsze to lepsze od beztroskiego pluskania na golosa beztroskich gejów w świecie gdzie wszystko jest różowe.

O matko, ale banał i nudy. Przewidywalny od początku do końca. Szkoda czasu na oglądanie filmu, którego scenariusz każdy mógłby wymyślić w 5 minut.

Bardzo ciekawa historia miłości dwóch chłopaków i wydarzenia, które mocno zaburza tę relację. Dobra gra aktorska.

Zobacz a się przekonasz... Wart obejrzenia a opinie są różne jak zaopatrywanie na świat. Były chwile gdzie łza mi popłynęła i jakiś niedosyt co dalej Choć chwilę ujęcie ....
Polecam na chłodne zimowe wieczory :)

Przepiękne i wzruszające kino. Życie pisze nieprawdopodobne scenariusze, jednak najważniejsze gdy wszystko dobrze się kończy. Artystyczne kadry. Polecam na sobotni wieczór. Koniecznie u boku ukochanej osoby.

Zobacz także