Adam i Steve /
Adam & Steve

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Adam i Steve /
Adam & Steve

Ocena: 3.1 / 5 (75 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Naprawdę zabawna komedia romantyczna.
  •   Trafne spostrzeżenia na temat gejowskiego życia.
  •   Naturalni i przekonujący aktorzy.

Opis

Błyskotliwa, zabawna komedia pomyłek o dwóch porządnych facetach i przeszkodach na drodze do ich miłości.

Adam i Rhonda włóczą się po klubach. Adam zauważa przystojnego tancerza i zaprasza go do siebie. Ich miłosne igraszki zostają nagle przerwane przez dość kłopotliwy incydent i tancerz w pośpiechu opuszcza mieszkanie.

Wiele lat później Adam przez przypadek rani swojego psa i zabiera go do szpitala. Tam zajmuje się nim psychiatra, który wcześniej studiował weterynarię. Adam i doktor (Steve) zaczynają się spotykać i szybko się w sobie zakochują. W tym samym czasie Rhonda, która pozostała przyjaciółką Adama przez te wszystkie lata, umawia się z współlokatorem Steve’a. Po kilku miesiącach Steve zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie Adam był tym chłopakiem, z którym kiedyś się spotkał i przed którym się skompromitował. Postanawia zostawić Adama, bo obawia się, że tamten go rzuci, kiedy dowie się prawdy.

Komentarze

Adam & Steve

Trudno to nazwac Filmem.Czegos tak glupiego,prymitywnego ,pustego jeszcze nie widzialem.Dla kogo ten film ? SKANDAL!!

SUPER! Nowojorski humor w surrealistycznym wydaniu.

Może się wydawać toporny, a ma mnóstwo niuansów, świetne aktorstwo i w gruncie rzeczy opowiada o poważnych kwestiach. Gagi i teksty typowo nowojorskie, humor rodem z "Will & Grace", wczesnego Woodyego Allena czy "Kronik Seinfelda". Ja się bawiłem świetnie, tylko warunek - trzeba mieć zabawowe towarzystwo, dużo piwa i orzeszków :)
Ulubiona scena - jak Rhonda wyciąga od Michaela informacje hipnotyzując go <3

Świetny Film

Polecam kazdemu, uśmiałem się jak fretka, i popłakałem zarazem. Kupy i żygi jak napisał ktoś wcześniej mają kompletnie inny wydżwięk i nie należy tego odbierać dosłownie. Powiem tak nie sugerujmy się negatywnymi opiniami innych, wybierajmy sami. Jeszcze raz polecam.

tragedia

normalnie nie komentuję filmów, tylko je oglądam, ale ten jest tak zły, że nie mogę nie przestrzec innych. źle nakręcony, źle zagrany, zły scenariusz, no po prostu masakra. nie wiem, dlaczego go obejrzałem do końca. chcę swoje półtorej godziny z powrotem.

Trzeba mieć odpowiednie poczucie humoru dla mnie jest ten film zabawny .Mnie na przykład parodie filmów śmieszą innych niekomicznie Masakrą to jest ,,deszcz słodyczy i ,,mężczyzna w kąpieli'' film prawie jak pornus nic sie nie klej

Prawdziwa zabawa

Dla samych dialogów warto oddać się Adamowi i Stevenowi :-)

Przezabawny :)

Jedna z moich ulubionych komedii, śmieszy tak samo za każdym razem. Początek może i trochę żenujący, ale potem jest już tylko lepiej. Błyskotliwy film z licznymi smaczkami, no i ciepłą, zabawną historią. Osobiście polecam :)

Teksański

taniec przy końcu powalił mnie na kolana hhahahaa.......

Bardzo dobra komedia

Bardzo dobrze zrobiony film, brakowało tylko Molly Shannon! Ale Parker Posey też dobrze zagrała. W ogóle jeśli chodzi o obsadę to sporo smaczków w postaci bardzo dobrych aktorów, którzy zwykle gdzieś się pojawiają w rolach drugo-planowych. Ale to nie jest film dla każdego. Tak jak humor angielski, tak i ten z Nowego Yorku jest dość specyficzny.

Moja ocena

Film podobał mi się, a najbardziej scena zbiorowych tańców w teksańskim klubie gejowskim, a na drugim miejscu scena hipnozy Rhody.

Okazało się po ponownym obejrzeniu tego filmu, że to świetna komedia na poprawę humoru. Muzyka country mnie naprawdę podbudowała.

Zobacz także