To, co pozostaje /
O Que Resta

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

To, co pozostaje /
O Que Resta

Ocena: 2.4 / 5 (125 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Poetycki i nastrojowy
  •   Interesujące spojrzenie na współczesne związki
  •   Brazylia z zupełnie innej strony

Opis

Yuri zaprasza przyjaciół do swojej wspaniałej posiadłości. Czują się tam jak w raju. Mogą nieskrępowanie chodzić nago, pływać w basenie, tańczyć do świtu w ogrodzie, kochać się w różnych konfiguracjach.

Wśród gości są Luiz i Barbara. Są małżeństwem od wielu lat, nie są tak zamożni jak pozostali i poza sobą nie mieli innych partnerów. Ten czas, który spędzają z Yurim, zmusza ich do konfrontacji z ich pragnieniami i lękami.

Obrazki

Komentarze

Film o niczym bak skupienia…

Film o niczym brak skupienia się na jednym wątku ja wole filmy zabawne dobrze sie kłamie w towarzystwie lub z osobami głównymi gej lub lesbijka lub trans.

''To, co pozostaje'' zapomnieć o tym filmie.

film głupi bez sensu nie wart oglądania straszny gniot . Czy ci ludzie co wstawiają tez filmy nie wiedza jakie to jak? A po za tym znowu film BRAZYLIJSKI

Film głupi nudny nie wart oglądania nuda. Oczywiście nie zobaczyłem go do końca. Jednym słowem nie polecam

Film na pewno z deka dziwny, pierwsze 5 minut w ogóle nikt się nie odzywa, początek faktycznie do przeróbki, ale z czasem nabiera wigoru i pogmatwania tak jak w życiu. Dla mnie to film w klimacie knajp z krakowskiego Kazimierza i piosenki I follow rivers . Rozumiem wszystkie powyższe komenty, bo nie jest to film o wielkiej gejowskiej namiętnej miłości, ale nie jest to zły film. Dla mnie 4

Bardziej nudnego i głupiego filmu nie widziałem. Gdzie i na co zatem przeznaczane są moje pieniądze. Chyba nie tego oczekuje grono na Outfilm.

Bez sensu nie warte komentarza. 1 gwiazdka, ostrzegam i nie polecam, propozycja tego (tylko w technicznym sensie) "filmu" obraża widza, szczególnie płacącego.

Zobacz także