Nevrland /
Nevrland

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Nevrland /
Nevrland

Ocena: 3.3 / 5 (224 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Ciekawie zbudowani bohaterowie
  •   Zapadające w pamięć sceny grozy
  •   Horror o mierzeniu się ze swoimi lękami

Opis

17-letni Jakob jest zamkniętym w sobie gejem, który mieszka z ojcem i dziadkiem. Większość czasu przesiaduje w domu przy laptopie. Przez Internet poznaje starszego od siebie 26-letniego Kristjana, który chce go lepiej poznać. Jednak Jacob musi najpierw zmierzyć się ze strachem, który tkwi głęboko w jego podświadomości.

NEVRLAND to rzadki przykład kina LGBT z pogranicza thrillera i horroru. Ta mroczna, psychologiczna historia na pewno spodoba się fanom mocniejszych wrażeń.
 

Zdjęcia

Komentarze

Tym razem nie przepijałem…

Tym razem nie przysypiałem ale nie wiem o czym to było/jest. Chyba jednak warto obejrzeć raz jeszcze

tak pocałunek jeden z najpiękniejszych w filmie ,zmysłowy ,,ale w całości bardzo ciężki film , jak ktoś chce studiować psychologię to musi obejrzeć

Film intrygujący, trudny z fantastyczną sceną pocałunku. Zobaczyłem go w świetle słonecznym. Muszę jeszcze raz go obejrzeć nocą. Polecam.

Chyba go nie zrozumiałem widziałem lepsze .
Dla mnie poniżej krytyki szkoda czasu.

Film bardzo ciężki o psycholu dla psycholi,ale scena pocałunku zajeb######.
Zapewne kiedyś wrócę do obejrzenia go jeszcze raz.

mroczny, momentami hipnotyzujący, ale w sumie średni. mocno pogubiony scenariusz i montaż. dobra główna rola.

Próbowałem ten film przeżyć (bo przecież nie zrozumieć) ale aby tego dokonać trzeba chyba się tak naspawać jak reżyser...

Film psychologiczny, trudny do zrozumienia za pierwszym razem, ale warto obejrzeć go kilka razy i postarać się go zrozumieć. Ciekawie przedstawiona walka ze swoimi lękami oraz świetna scena pocałunku.

Fajny film, psychologiczny choć z sensem, dla ludzi o mocnych nerwach. Końcówka filmu jest mocno psychologiczna i trzeba uważnie obejrzeć cały film żeby zrozumieć zakończenie.

Kosmos... ryje beret, ale czasami trzeba, żeby coś zrozumieć. Szacunek dla reżysera i aktora, że pokazali fizyczny defekt? Nie wiem jak to nazwać. Może cielesną niedoskonałość.?

To nie jest horror, bo horror powoduje wystrzały adrenaliny do krwi, a w tym filmie ani razu się nie przestraszysz. Jest to dobrze nakręcony, przyjemny w odbiorze romantyczny film o dojrzewaniu i prawdopodobnie pierwszej miłości nastolatka, do którego niepotrzebnie dołączono słabe kawałki. Sceny zabitych zwierząt w rzeźni są smutne i okrutne, ale nie czynią z filmu horroru. Narkotykowa wycieczka do Nibylandii to też nie horror, a najwyżej psychodramat. Poza tym, film jest ciekawy i warty obejrzenia.