Moja rodzina mnie nienawidzi

bardzo fajny film. Widać że ten świat jest do naprawy. Takie filmy utwierdzają mnie w mojej dumie że jestem gejem.

Out

Obejrzałem go jeszcze raz - szkoda że już schodzi. Jak byłem w wieku tych młodych ludzi uważałem że bóg mnie pokarał tym ze jestem gejem. Uważałem to za nieszczęście które mnie spotkało. Nieszczęściem było to że tak późno to powiedziałem. To co przeżywali ci młodzi ludzie ja przeżyłem w wieku 50 lat, stary dziad, a płakałem mówiąc to najbliższym i znajomym. Nie jestem twardzielem, ale jestem gejem i jestem z tego dumny. Jedyne szczęście w moim życiu to to że jestem GEJEM.

dałem 5 po obejrzeniu

obejrzałem, wspaniały film, widać w nim samych młodych, u mnie było podobnie, z tym że już w bardzo dorosłym życiu. Gdyby nie epizod walnietej matki co jej biblia zabroniła trzymać w domu syna - geja. Ale tacy ludzie - rodzice są wszędzie i tego się właśnie boimy, że nasi tez tak mogą zareagować.

Filmu nie widziałem jeszcze, ale za same zajawki kusi mnie dać 5 gwiazdek, ale się wstrzymam aż go obejrze

Mów mi Helen

bardzo fajny

Upiór w saunie

a mi się ten film podobał - czytając poprzednie wpisy - wyjdę na pewno na jakiegoś zboczeńca - ale nim jestem i nic nie poradzę

Biegacz, dziwka, Arab, mąż

Czytam te komentarze i powiem wam ciekawostkę. Jak zaczynałem oglądać ten film - trochę po tym jak sie pojawił, to w ocenach było 5/5 przy paru głosach - co oznacza - że film się podobał - raczej tym pierwszym oglądającym. Moja ocena jest taka sobie - film ma jedynie słany watek gejowski, raczej głównym wątkiem jest watek HETERO. Ale obejrzałem go i nie powiem aby był z tych najgorszych.

Sebastian

może podpadnę tu paru osobom, ale uważam że Derek Jarman to jest poniekąd ikona kina LGBT i należy jego filmy pokazać - inna kwestia jest to czy dany film się podoba lub nie. Odnośnie starszych filmów to chciałbym właśnie zobaczyć coś starszego - tego legalnie nie zobaczę nigdzie. Chociaż aby nie było nieporozumień - chciałbym aby były nowości na Outfilm

Something Like Summer

Mi się podobał, a wy się nie znacie

Nikt nie wie

za miętki jestem

Another Gay Movie

wersja reżyserska to nie wynalazek - taka adnotacja jest na płytach DVD, które można kupić nie w Polsce, bo ten film nie był tu wydany - sam kupiłem taką wersję. Outfilm dobrze robi wydając filmy różne, cudem by było jakby komuś się podobały wszystkie - jak to ja mówię - jeden lubi bułkę z masłem, a inny jak mu nogi śmierdzą - każdemu nie dogodzisz. Co do filmu to mi sie podoba.

Tajemniczy nieznajomy

Czytając wcześniejsze komentarze - nie wiem, może się nie znam, ale tego filmu nie zaliczyłbym do najgorszych

Wybrzeże

Raczej nie wychodzi, że Martin popełnił samobójstwo. Z treści filmu nie wynikało że miał jakieś kłopoty, ale wynikało że miał lęk w pójścia na plażę - o czym opowiadał. Gdyby nie to jego wejście do wody sytuacja byłaby jasna.

Męskie szorty 5: Miłość jak narkotyk

dałem pięć gwiazdek z powodu ostatniego filmu

PopPorn - sezon 2 odcinek 1

No nie dałem rady obejrzeć do końca

Po wschodniej stronie muru

bardzo mi się podobał ten film

Sauvage

film ten mi dziwnie przypomina Mandrogora Wiktora Grodeckiego, ale jest oki

Moje wielkie włoskie gejowskie wesele

Pomysł filmu nawet fajny, ale na jego zakończenie zabrakło ...