Sebastian /
Sebastian

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Sebastian /
Sebastian

Ocena: 2.8 / 5 (61 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   przelotny romans czy wielka miłość?
  •   w jednej z ról Brian McCook, czyli Katya z RuPaul's Drag Race
  •   na Outfilmie tuż po światowej premierze!

Opis

Sebastian, student z Argentyny, przyjeżdża do Toronto, gdzie poznaje Alexa, chłopaka swojego kuzyna. Między mężczyznami szybko szybko rozwija się romans. Chociaż obaj czują, że łączy ich coś wyjątkowego, wiedzą, że nie powinni być razem - zwłaszcza, że Sebastian ma za tydzień wracać do domu.

Romantyczna historia o dwóch facetach, którzy zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wbrew rozsądkowi, Sebastian i Alex spędzają razem cały wolny czas. Poznając się, odkrywają różnice, które jeszcze bardziej ich fascynują. Tylko czy to naprawdę miłość, czy tylko chwilowe zauroczenie? I czy to wystarczy, żeby postawić wszystko na jedną kartę?

W jednej z ról występuje Brian McCook, znany lepiej jako Katya - jedna z najbardziej uwielbianych drag queen z RuPaul's Drag Race. Film znalazł się w oficjalnej selekcji festiwali Inside Out oraz Toronto LGBT Film Festival.

Zdjęcia

Komentarze

Jak chcesz sobie swoje erotyczne życie urozmaicić to tylko w Toronto.Tam wszystkie panienki chętne,uczone,utalentowane i gotowe po każdym telefonie na wszystko.Do tej pory nie wiem po co te całe ceregiele jeśli w gruncie rzeczy chodziło o to aby sobie pobzykać.Darujmy sobie te mało przekonywujące Love Story