Nieobecny

- myślałem , że tylko Polacy potrafią robić takie filmy , gdzie nic się nie dzieje ( - scena Maklakiewicza z Himilsbachem o filmie polskim z kultowego "Rejsu" ) . Okazuje się , że Argentyńczycy są w tym lepsi ....

Wszyscy razem

skoro tu jestem , oglądam ten film - to jaki może być komentarz ?
jednak mentalnie nie jesteśmy jeszcze przygotowani na takie sytuacje , nawet po dzieciach z tego filmu widać , że czegoś im brak . Egoizm ( a może potrzeba) posiadania dzieci , tak jak inne pary heteroseksualne , przez dwóch dorosłych bohaterów dokumentu , sądzę , że jednak wyrządza jakąś krzywdę tym dzieciakom .

Lekcje języka

można - można , szkoda tylko że tak rzadko takie filmy !

Jesteś moim słońcem

mnie też polały się łzy - i refleksje nad moim zakłamanym życiem

mnie też polały się łzy - i refleksje nad moim zakłamanym życiem

Co nas łączy?

Po kilku miesiącach bytności tu nareszcie dobry i mądry film . Z 2015 r - jakieś wykopalisko - można , można . Tym bardziej mnie poruszający , bo sam jestem w podobnej sytuacji .Ale 90 parę procent filmów tu prezentowanych - to mówiąc delikatnie chłam ( dlatego wypisałem się z outfilmu ) . Świetna gra aktorów , zwłaszcza rola kobieca . Na 5 , dałbym 4+.Polecam

Maestro

czy nie ma innych dobrych filmów gejowskich . No widocznie chyba nie ma skoro takie g.... się kupuje .

Osa

Taki trochę " Nóż w wodzie " , tylko przy Polańskim to taki mały pikuś !

Beyto

no i można zrobić w miarę dobry film o gejach - można . Zapewne ma tam jakieś braki , do czegoś można się przyczepić , ale ogólnie kawałek dobrego , pozytywnego kina . 3,5 - 4 w skali do 5 .

Portret kobiety w ogniu

bardzo piękne zdjęcia , a niektóre kadry wręcz niczym dzieła sztuki . no ten i erotyzm między kobietami - czułem go . Brawo za reżyserię !!!

Odpowiedź na wszystko

Kuźwa - co to za wynalazek , o czym to film ??? Kino drogi, no można też zrobić -kino kolei wąskotorowej , kino bujawki osiedlowej , kino sławojki ,itd - ale o co tu chodzi ??? i jak to się skończyło ??? no dobra czepiam się , nie rozumiem - a niech tam i będzie . Kino ? no beznadziejne kino .

Dlaczego nie Ty

niewiele filmów tu bym polecił , ale ten na pewno .
no i te krajobrazy - i kużw , w maju tam byłem !!!

Kraina burz

w skali 5 stopniowej - pięć minus . Jeden z niewielu tu filmów , który warto zobaczyć .

Out

dałbym 6 gwiazdek - ale nie można . Jednak i tak bohaterzy filmu mają lepiej ode mnie . Jak przyznać się moim dorosłym dzieciom , że chyba , a raczej na pewno też jestem gejem . Czy w 21 wieku , w kraju w miarę tolerancyjnym ( ???) mnie zaakceptują ? Czy nie ograniczą mi kontaktów z wnukami , a przynajmniej nie będą mnie baczniej obserwować - w/g niektórych od "pedalstwa" do pedofilii jest niedaleko ? Nie ma łatwej decyzji i nie wiadomo czy dalej nie będę tkwił w "szafie" ?

Prawie zwyczajne wakacje

o jej , mój tata jest gej .
Też tak mam i jak to powiedzieć moim trzydziestoletnim synom . Nie dam chyba rady - wchodzę więc z powrotem do szafy .

W pułapce pożądania

Póki co jeden z najlepszych filmów na tym g.... . Naprawdę wart obejrzenia .

Letnie szorty

Faktycznie trzeci film jest ok . I ten brodacz - świetny i ma super tatuaże . W moim typie ( 25 lat temu ?? ) - teraz pomarzyć !!

W kręgu

Mądry , piękny itd , bla, bla ,bla - tylko ludzie dalej są tacy sami . Pedał to pedał . Czy rzeczywiście tak bardzo staliśmy się tolerancyjni - wątpię

Darkroom

Z tego co tu widziałem ( na outfilm) to jeden z lepszych filmów . Trochę tej atmosfery łyknąłem w ubiegłym roku w Berlinie ( tak mi się przynajmniej wydaje ) . Ma pewne - ten film - pretensje , by być odbierany jako ... i tu mi brakuje słów , a może za dużo już wypiłem

Żegnaj, mamo

Popłakałem się . Żartuję , film na 3 + , ale w tle pokazano ciekawy kawałek życia Wietnamu , ich tradycji i tak samo jak we wszystkich krajach nietolerancji dla osób LGBT . Jeszcze dziesiątki lat upłynie , nim osoby te spotkają się z większą akceptacją .

Sauvage

rozumiem gościa, że nie wybrał udawania i jakiejś tam dostatniej egzystencji u gościa . Tylko jak on skończy - szkoda mi głównego bohatera , bo zasługuje na prawdziwą miłość - ale a jest dana tylko nielicznym . Dobre 4 + lub 5 mniej . Gra Felixa - doskonała i przekonowujaca .