Out

dałbym 6 gwiazdek - ale nie można . Jednak i tak bohaterzy filmu mają lepiej ode mnie . Jak przyznać się moim dorosłym dzieciom , że chyba , a raczej na pewno też jestem gejem . Czy w 21 wieku , w kraju w miarę tolerancyjnym ( ???) mnie zaakceptują ? Czy nie ograniczą mi kontaktów z wnukami , a przynajmniej nie będą mnie baczniej obserwować - w/g niektórych od "pedalstwa" do pedofilii jest niedaleko ? Nie ma łatwej decyzji i nie wiadomo czy dalej nie będę tkwił w "szafie" ?

Prawie zwyczajne wakacje

o jej , mój tata jest gej .
Też tak mam i jak to powiedzieć moim trzydziestoletnim synom . Nie dam chyba rady - wchodzę więc z powrotem do szafy .

W pułapce pożądania

Póki co jeden z najlepszych filmów na tym g.... . Naprawdę wart obejrzenia .

Letnie szorty

Faktycznie trzeci film jest ok . I ten brodacz - świetny i ma super tatuaże . W moim typie ( 25 lat temu ?? ) - teraz pomarzyć !!

W kręgu

Mądry , piękny itd , bla, bla ,bla - tylko ludzie dalej są tacy sami . Pedał to pedał . Czy rzeczywiście tak bardzo staliśmy się tolerancyjni - wątpię

Darkroom

Z tego co tu widziałem ( na outfilm) to jeden z lepszych filmów . Trochę tej atmosfery łyknąłem w ubiegłym roku w Berlinie ( tak mi się przynajmniej wydaje ) . Ma pewne - ten film - pretensje , by być odbierany jako ... i tu mi brakuje słów , a może za dużo już wypiłem

Żegnaj, mamo

Popłakałem się . Żartuję , film na 3 + , ale w tle pokazano ciekawy kawałek życia Wietnamu , ich tradycji i tak samo jak we wszystkich krajach nietolerancji dla osób LGBT . Jeszcze dziesiątki lat upłynie , nim osoby te spotkają się z większą akceptacją .

Sauvage

rozumiem gościa, że nie wybrał udawania i jakiejś tam dostatniej egzystencji u gościa . Tylko jak on skończy - szkoda mi głównego bohatera , bo zasługuje na prawdziwą miłość - ale a jest dana tylko nielicznym . Dobre 4 + lub 5 mniej . Gra Felixa - doskonała i przekonowujaca .