Lekcje języka /
Language Lessons

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Lekcje języka /
Language Lessons

Ocena: 4.0 / 5 (73 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   niesamowita przyjaźń
  •   pozytywna i wzruszająca komedia
  •   ciepły obraz radzenia sobie ze stratą

Opis

Adam (Mark Duplass) prowadzi uporządkowane życie do czasu, kiedy pewnego dnia otrzymuje od swojego męża nietypowy prezent – kurs języka hiszpańskiego on-line. Początkowo niechętny nowym obowiązkom, z czasem uzależni się od spotkań ze swoją nauczycielką – Cariño (Natalie Morales) i zrozumie, że nauka płynąca z zajęć, wykracza daleko poza program.

Lekcje języka to słodko-gorzkie, czasem pełne czarnego humoru lekcje życia. Na przemian zabawne, pokrzepiające i łamiące serce są balsamem dla każdego widza.

W rolach twórców i głównych bohaterów Natalie Morales - grająca policjantkę-lesbijkę w Już nie żyjesz oraz Mark Duplass znany z Blue Jay, The Morning Show, Tully czy Nakręć ze mną porno. Film miał swoją premierę na Festiwalu Berlinale.

Obrazki

Komentarze

Bardzo sympatyczny i ciepły film o ważnych sprawach, do tego ciekawie pomyślany i dobrze zagrany. Wciągnął mnie i wzruszyłem się...
Polecam!

Bardzo piękny film. Nie - śliczny - bo to infantylne, choć ciepło w nim jest. Gorzka słodycz. Nie powiem, że dowiedziałem się czegoś o ludziach, bo to nie portal plotkarski. Tylko przez półtorej godziny obcowałem z dwojgiem pięknych i bardzo prawdziwych ludzi oraz ich stającą się piękną przyjaźnią. A oboje aktorzy, a i twórcy filmu sprawili, że wszystko w nim stało się najprawdziwsze pod słońcem.

Niby prosty a jak ujmujący. Historia może banalna ale jak dobrze obrazująca czego każdy/każda z nas pragnie tam gdzieś w głębi. Polecam gorąco.

To nie jest film LGBT. Główny bohater gej miał chłopaka geja, którego w filmie nie poznajemy, bo od razu umarł. I to tyle na tematy LGBT.
Jeśli na portalu Outfilm szukasz tematyki LGBT, to ten film Cię rozczaruje.
Jeśli interesują Cię oryginalne niegejowskie filmy, to ten ma pewne szanse Cię zainteresować.

Już dawno nie widziałem tak dobrego filmu. Wulkan różnych emocji. Rzadko można znaleźć coś co od początku do ostatniej klatki filmowej przykuwa uwagę. Super scenariusz i gra aktorska. Prosta formuła filmu która porusza różne aspekty życia jak śmierć, przyjaźń...

Komentarze i oceny mnie szokują przecież to widowisko telewizyjne , szmira , ramota. Drugi raz nie obejrzę na pewno. 1/5