Lekcje języka /
Language Lessons

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Lekcje języka /
Language Lessons

Ocena: 4.2 / 5 (58 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   niesamowita przyjaźń
  •   pozytywna i wzruszająca komedia
  •   ciepły obraz radzenia sobie ze stratą

Opis

Adam (Mark Duplass) prowadzi uporządkowane życie do czasu, kiedy pewnego dnia otrzymuje od swojego męża nietypowy prezent – kurs języka hiszpańskiego on-line. Początkowo niechętny nowym obowiązkom, z czasem uzależni się od spotkań ze swoją nauczycielką – Cariño (Natalie Morales) i zrozumie, że nauka płynąca z zajęć, wykracza daleko poza program.

Lekcje języka to słodko-gorzkie, czasem pełne czarnego humoru lekcje życia. Na przemian zabawne, pokrzepiające i łamiące serce są balsamem dla każdego widza.

W rolach twórców i głównych bohaterów Natalie Morales - grająca policjantkę-lesbijkę w Już nie żyjesz oraz Mark Duplass znany z Blue Jay, The Morning Show, Tully czy Nakręć ze mną porno. Film miał swoją premierę na Festiwalu Berlinale.

Obrazki

Komentarze

Bardzo sympatyczny i ciepły film o ważnych sprawach, do tego ciekawie pomyślany i dobrze zagrany. Wciągnął mnie i wzruszyłem się...
Polecam!

Bardzo piękny film. Nie - śliczny - bo to infantylne, choć ciepło w nim jest. Gorzka słodycz. Nie powiem, że dowiedziałem się czegoś o ludziach, bo to nie portal plotkarski. Tylko przez półtorej godziny obcowałem z dwojgiem pięknych i bardzo prawdziwych ludzi oraz ich stającą się piękną przyjaźnią. A oboje aktorzy, a i twórcy filmu sprawili, że wszystko w nim stało się najprawdziwsze pod słońcem.

Niby prosty a jak ujmujący. Historia może banalna ale jak dobrze obrazująca czego każdy/każda z nas pragnie tam gdzieś w głębi. Polecam gorąco.

To nie jest film LGBT. Główny bohater gej miał chłopaka geja, którego w filmie nie poznajemy, bo od razu umarł. I to tyle na tematy LGBT.
Jeśli na portalu Outfilm szukasz tematyki LGBT, to ten film Cię rozczaruje.
Jeśli interesują Cię oryginalne niegejowskie filmy, to ten ma pewne szanse Cię zainteresować.