Maestro

Ani z niego aktor, ani reżyser tym bardziej. Zresztą... w tym niby filmie grali aktorzy? Jacykolwiek?

Synonimy

Ani w Berlinie, ani nigdzie filmu nie widziałem - usnąłem i niech to posłuży za moją recenzję!

Adam

Słabe

Podróż w nieznane 2

Trudno. Będę w zdecydowanej mniejszości - mi, w przeciwieństwie do pierwszej części, druga się nie podoba i miałem problem z dotrwaniem do końca. Miejsce, pejzaże bardzo fajne. Nawet ludzie i ich gra mi odpowiada, lecz nie dotyczy ta ocena głównych bohaterów (dwóch); u nich mi czegoś zabrakło: wina scenariusza, dialogów, emocji, kreowanie postaci na siłę? Zmuszę się do uważnego obejrzenia raz jeszcze, bo sam czuje się zaskoczony: czemu tak dalece inaczej odebrałem ten obraz?
Pozdrawiam!

Mężczyzna imieniem Ove

Przyłączam się do głosów pozytywnych na temat filmu. Jednocześnie zgadzam się, że wybierający pomylił zdaje się portal, na który powinien był on trafić.

Unsound

Właściwie muszę jeszcze dodać, że czuję się zaskoczony. Własną reakcją.

Oczywiście każdemu co kto lubi... Muszę jednak Wam zdradzić, że film bardzo mi się podobał i gorąco go polecam! Ostatecznie i tak każdy we własnym imieniu zdecyduje. Pozdrawiam!

Sex Party

Faktycznie. - napisanie 2x komentarza czyni go bardziej przekonującym...

Nawet nie mam zamiaru tracić czasu na ten dokument(?). Zgadzam się, że poziom tego portalu robi się żenująco niski! Ja po prostu rezygnuję natychmiast!

Blondyn

Polecam! Jest mi trochę lżej, choć na drugiej szali życie w całej rozciągłości Blondyna - to mimo wszystko przygnębiające...

Ściśle tajna miłość

Owszem, muzyki da się posłuchać. Poza tym... szkoda słów!

100 dni do rozkazu

Mam pomysł: to mogą być fragmenty całości przed montażem; przygnębiający obraz.

Jonathan

Rzeczywiście film jest świetny. Nawet język, którego nie lubię przestał mi w końcu przeszkadzać...

Lilting

Film nie może się nie podobać. Co najwyżej zostaw go na odpowiednią porę, to dramat w końcu... Jednak piękny i świetnie zrobiony. Nie można przegapić tej poycji. Gorąco polecam!

Jestem gwiazdą internetu

Premiera nie warta czekania. Nawet komentować się nie chce. O czym to jest? Za coś takiego zapłaciłem kasę. Jestem wściekły sam na siebie! W dodatku ta perspektywa z "Coming out 2". Odnoszę wrażenie, że poziom tego portalu pomału, jednak ciągle się obniża... Może by tak wplatać jakieś stare pozycje, nawet mocno stare, jednak ciągle warte oglądnięcia i przeżycia, bo przecież nie tylko o patrzenie powinno chodzić? Da się wcisnąć pauzę w biegu abonamentu? Poważnie szkoda mi kasy.

Pokój Leo

Doskonale rozumiem Leo. Może, bo sam byłem, jestem i już pewnie pozostanę w podobnej sytuacji. Nie, gorszej, bo bez happy endu i życia większość już poza mną? Więc dobrze pocieszyć się szczęściem innych i przy okazji pomarzyć... Klimat filmu, muzyka, odtwórca głównej roli i wszystko inne absolutnie na "5 plus"! Jeśli jeszcze nie obejrzałeś "Pokój Leo" zrób to koniecznie, na 99 % nie zawiedziesz się!

Ostatni mecz

Naprawdę świetny film! Tak też się go ogląda. Tak się powinno kręcić filmy. Absolutnie polecam. Obowiązkowo!

Podaj mi dłoń

Długo zwlekałem z obejrzeniem tego obrazu. Okazał się wisienką na torcie, świetny. Uwielbiam takie klimaty. Polecam gorąco!

Odnaleźć siebie: prawda

Fatalny! Zupełnie nie rozumiem takich klimatów. A film jest totalnie słaby. Ja w każdym razie nie zdołałem doczekać zakończenia.

Od początku do końca

Mało artyzmu. Mało autentyczności. Trudno chwalić film za ładnych aktorów i zresztą słaby to byłby powód, by tym kusić do poświęcenia czasu. Jednak warto przekonać się samemu. Ja obejrzałem cały - jeśli też jesteś tylko ze sobą w czterech ścianach - obejrzyj.