W pułapce pożądania

Na początku myślałem że to będzie jakiś gniot którego nie da się obejrzeć do końca, jednak od połowy filmu zaczyna nabierać większego sensu, treści i formy - ostateczne zakończenie jest całkiem na przyzwoitym poziomie. Warto obejrzeć do końca.

Mężczyzna imieniem Ove

Rewelacyjny film, trzeba go obejrzeć choć praktycznie nie ma nic wspólnego z tematyką LGBT. P.S. Przygotujcie sobie chusteczki ;-)

Dumni i wściekli

Fajny film, warty zobaczenia i na pewno poświęcony na niego czas nie będzie czasem straconym!!! Oby więcej takich filmów było "z pozytywnym przekazem"

Moje wielkie włoskie gejowskie wesele

Jeden z lepszych filmów jakie obejrzałem na outfilm. Fajny scenariusz, świetna gra aktorska zwłaszcza żony burmistrza Anny, zaskakujące i śmieszne, czasem wzruszające sceny, ładna scenografia i szczęśliwe zakończenie coś w stylu Ala Shrek hehehe :-) Choć tytuł nie jest zachęcający do obejrzenia to jednak trzeba zobaczyć ten film!!!

Spójrz mi w oczy

Fajny film, warty obejrzenia. Ciekawie opowiedziana historia normalnych facetów w średnim wieku dająca wiele do myślenia. Polecam

Cas

CAS - fajny film choć miałem wrażenie że oglądam jakiś kolejny odcinek "od środka" Film stosunkowo krótki więc reżyser mógł dołożyć jakiś sensowny początek - po prostu wprowadzenie do fabuły. Film pokazuje ciekawe spojrzenie na związki - ukazuje że trójkąty poza dobrą zabawą doprowadzają do destrukcji i zagłady związku . Film warty do obejrzenia pod kontem realnych sytuacji bywających w życiu codziennym.

Najciemniejsza noc

Obejrzałem do końca choć nie jest to mój gatunek kina - taki trochę spedalony i przerysowany za bardzo - jednak od połowy zaczął nabierać ten film jakiś sens. Jednak wolę bardziej ambitne kino, życiowe, romantyczne z realną fabułą - opowiadającą jakąś historię, nieważne czy pozytywną czy negatywną - ważne żeby była wciągająca.

Nevrland

Fajny film, psychologiczny choć z sensem, dla ludzi o mocnych nerwach. Końcówka filmu jest mocno psychologiczna i trzeba uważnie obejrzeć cały film żeby zrozumieć zakończenie.

Pięć tańców

Film trochę nudny, niskobudżetowy akcja cały czas dzieje się w tym samym miejscu. Taniec ładny ale ile można patrzeć na"próby"? Jak dla mnie mnie za mało fabuły, zwrotu akcji czy nawet po prostu zwykłego romansu, intrygi... Nie wiele się dzieje w tym filmie poza pięknym baletem w sali prób... reszta nuda.

Koniec wieku

Średnio oceniam ten film. Jak dla mnie to trochę dziwny. Jak by mnie ktoś spytał o czym on jest? To nie umiałbym streścić. Musiałem na końcu przeczytać recenzję żeby zrozumieć ten film albo obejrzeć go jeszcze raz na co nie miałem już ochoty bo nie wciągnął mnie ten film.

Pieśń Orfeusza

Fajny lekki film. Przyjemnie się go ogląda, fajne chłopaki, ładne widoki i oczywiście romans ze szczęśliwym zakończeniem. Polecam :-)