Niebezpieczna gra

Film jest faktycznie bardzo dobry. Ogólnie na pewno jest niebanalny i ma ciekawe przesłanie,że zdrada nie prowadzi do niczego dobrego. Słowa tej przestrogi,które kieruje matka Marka do niego okazują się prorocze,gdyż po tych cudownych chwilach kiedy to Mark i Warren spędzili razem w czasie świąt w Szwajcarii u rodziców Marka wszystko się sypie kiedy wracają na Nowy Rok do kraju. Relacje zarówno między nimi jak i pozostałymi członkami drużyny rugby. Tak więc okazujev się na koniec,że to rady matki a nie ojca Marka są słuszne.

Zgadzam się z tobą. Wareen powinien stanąć w obronie Marka a nie stchórzyć. I faktycznie jeśli chodzi o ostatnią kwestię to Warren wrócił do Johna natomiast co do Marka to faktycznie nie wiadomo z kim się związał na koniec filmu bo nie jest to dokładnie sprezcyzowane. Wiadomo jedynie,że pogodził się ostatecznie z Henrym.

Od początku do końca

Zgadza się,bardzo wzruszający i chwytający za serce. Sam sie wzruszyłem jak go oglądałem. Polecam

Cudowny,wzruszający film,historia prawdziwej,czystej,niczym nie skażonej miłości. Bardzo się wzruszyłem oglądając ten film,szkoda że w prawdziwym życiu nie zdarzają się takie historie i miłości oczywiście. Polecam,wart obejrzenia.

Ostatni komers

Beznadziejny i głupi film ale czego się można po nim spodziewać skoro jeden ze współproducentow filmu to PiS-owskie TVP. Film ten nie ma nic wspólnego z tematyką LGBT i nie powinien być w ogóle tu udostępniany na Outfilm.pl. Znam dużo lepsze filmy np.

Boy Meets Boy

Film ciekawy ale zdecydowanie bardziej podobał mi się film Cykady. Chociaż konwencja tego filmu jest podobna do Cykad,tam też jest mieszana rasowo para i dlatego zdecydowałem się go obejrzeć. Szkoda tylko,że na końcu się rozstali i nie zdecydowali się na kontynuowanie tej znajomości. Poza tym film oczywiście mi się podobał,chociaż brakowało mi właśnie tego pozytywnego zakończenia. Szkoda,że nie zdecydowali się być razem.

Jesteś moim słońcem

Bardzo poruszająca historia miłości dwóch dojrzałych mężczyzn z ważnym przesłaniem i co najważniejsze bez scen fizycznej przemocy wobec gejów,co nie często się zdarza w kinie LGBT i na dodatek opowiedzenia w ciekawy i nietypowy sposób. Warto obejrzeć ten film ze względu na jego wartość artystyczną . Wreszcie film,który czymś się wyróżnia spośród innych.

Something Like Summer

A mnie się podobał,co prawda jest to typowy wyciskacz łez ale za to z ciekawą fabułą i dobrze zagrany no i oczywiście ze świetną obsadą aktorską. Dobry film u nas się takich na pewno nie zobaczy. Polecam.

Cubby

Bardzo fajny film,podobał mi się,dobry scenariusz i niezła gra aktorska. Polecam wszystkim,którzy lubią takie tematy w firmie.