15 lat

Ogólnie bardzo przyjemny film. Jednak zakończenie pozostawia wiele pytań.

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Z zaskakującym rozwinięciem.. Myślałem, że będzie nuda a jednak bardzo dobry. 4*. Miiałem wątpliwości dlaczego ten film trafił na outfilm. A tak w ogóle to chyba jestem wyjątkiem bo przy takiej kolacji byłbym bardzo nudnym uczestnikiem. 😁

Kuzyni

Super. O dwóch padałkach. Na wspólny wieczór zdecydowanie tak.,

Cas

Nie jest źle. Jak się ogląda to można powiedzieć, że na codzień jest to obecne. Mimo wszystko zakończenie ok. Sam film nierozwinięty 1h to jak serial.

Ojej! Mój syn to gej!

4* lekka komedia. Spoko dialogi i gra aktorska.

Pieśń Orfeusza

4* petarda to nie była ale podobał mi się. Pozytywny z fajnym zakończeniem. Coś na randkę lub wieczór z kumplem..

Blondyn

Daje wyjątkowo tylko 3*. Spodziewałem się hitu a jednak przynudzający. Jedyny wzlot tuż przed literami. Większość filmu na kanapie przed tv :)

Mając 17 lat

Max 4*. Akcja filmu dzieje się bardzo powoli i trochę brak tego czegoś. Jednak w wolnej chwili zawsze warto obejrzeć.

Odzyskać i stracić

5* na pewno obejrzę ponownie. Kapitalny film. Wzruszający, trochę komedii, jest też przekaż. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ukryte pocałunki

Oglądając poczułem się znowu jak w szkole średniej. Momentami bardzo wzruszający, ukazuje wiele smutnej prawdy ale również te pozytywne aspekty. Jedynie końcówka mnie rozczarowała trochę uciety film jakby zabrakło 3 min zakończenia.

To tylko przyjaźń

Bardzo pozytywny film zdecydowanie dobry na randkę lub wieczór z kumplem. Momentami zabawny, życiowy i osadzony we współczesnym świecie. Polecam.

Telefon zaufania

Film jak film może nie z Holywood ale spoko. Prezentuje kilka ciekawych tematów i pokazuje ich powagę. Mój pierwszy jaki tutaj obejrzałem i nie ma tragedii.