Ukryte pocałunki /
Baisers cachés

Dostępny od 21 października

Ukryte pocałunki /
Baisers cachés

Ocena: 3.8 / 5 (9 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   pierwsza miłość
  •   szkolne realia
  •   homofobia i outing

Opis

Nathan ma 16 lat i właśnie zmienił szkołę. Podczas imprezy z nowymi kolegami spotyka chłopaka, który mu się podoba. Odłączają się od reszty i zaczynają się całować. Wkrótce w internecie pojawia się zrobione im z ukrycia zdjęcie, a Nathana zaczynają spotykać nieprzyjemne ataki.

Ukryte pocałunki to opowieść o zwyczajnym nastolatku, który z powodu swojej orientacji boryka się z niechęcią najbliższego otoczenia. Historia Nathana w realistyczny sposób pokazuje, jak różne mogą być reakcje na szkolne prześladowanie i brak akceptacji ze strony rodziców. Premierowa emisja filmu we francuskiej telewizji, która przyciągnęła przed ekrany prawie 4 miliony widzów, na nowo rozbudziła debatę na temat homofobii.

To obowiązkowe i nieodparte przypomnienie o destrukcyjnych efektach głęboko zakorzenionej bigoterii, a przy tym szczery, wyciskający łzy hołd dla tych, którzy borykają się z prześladowaniem w swoich domach i w społeczeństwie  Gay Essential

 

Obrazki

Komentarze

Brawo Outfilm.Po "mój najlepszy przyjaciel" w perspektywie jest"Ukryte pocałunki" i "mając 17 lat" czyli coś dla młodszych widzów .Ukryte pocałunki mam na DVD(w wersji oryginalnej z niemieckimi napisami ale znam ten język więc spoko) i jak najbardziej film polecam i daję mu 5 gwiazdek.Aktorzy przystojni i dobrze grają.Natan ma prze... u kumpli a Louis znowu w domu,ale z kąd my to znamy?