Od początku do końca

Lipa jeszcze raz lipa

Wszystko albo nic

Witaj w Klubie ::)

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Absolutnie zgadzam się z w/w recenzjami. Bardzo dobry 4*

Cas

Lekki, fajny film na wieczór, scenariusz z życia wzięty, a zakończenia można było się spodziewać, tam gdzie pojawi się ten trzeci, to udany czy otwarty związek długo tego nie przetrwa. Na miliony związków partnerskich, gejowskich , można by policzyć na palcach jednej ręki te udane, długotrwałe, które doczekają się złotych baa srebrnych godów. Takie życie, taka prawda.

Skala szarości

To jest naprawdę dziwne, bo te słabo oceniane filmy okazują się być najlepsze. Oczyyywiściee, że ten jest bardzo dobry, absolutnie z życia wzięty i absolutnie zgadzam się z w/w recenzjami. Godne polecenia.

Super ujęte !!

Blondyn

Kompletne flaki w oleju (dwieee godziny!!), Gabo - tytułowy "Blondyn" (chociaż dla mnie Rudy) istny niemowa, wystraszony jak 13-sto latek, który pozwala sobie na takie traktowanie.......( że niby są parą, ten wykorzystywacz chce mieć "normalne" życie, no i na końcu śliczna córeczka tak szybko pojęła i zaakceptowała, że tatuś miał chłopaka.

Tak jest, jakbyśmy oglądali kolejny odcinek "Kiepskich". Ja daję 2*

Dom nad jeziorem

Tak wszystko ładnie pięknie, tylko skróciłbym do 60 min. ( 3 + )

Kuzyni

DNO jeszcze raz DNO, nawet nie dowierzam jakie czytam tu opinie, chłopcy z teatrzyku szkolnego zagrali by lepiej, w ogóle cała reszta. Kompletnie szkoda czasu. Film na poziomie i dla tych co oglądają"Kiepskich"

Środek świata

Trochę przydługawy, ale można obejrzeć, a Nicholas - te włosy i te oczy ...mmm:)

Piana Party

intrigue embarrassante, prawdziwy gniot

Kraina burz

Z godziny i 47 minut, skróciłbym do 47 min.

Akron

Piękny, jeden z naj najlepszych jakich oglądałem na Outfilm. Gorąco polecam !!