Zła fryzura

Absolutnie genialny a jednoczesnie przygnebiający obraz dorastania głownego bohatera w świecie zupełnego braku akceptacji i agresji. Historia opowiedziana przez pryzmat biedy i beznadzieji gdzie jedyną możliwością na przeżycie jest udawanie kogoś innego. Doskonale sportretowany obraz prawdziwego życia ubogich w Ameryce Południowej.

G-Spot: sezon 2

Absolutnie genialny serial!

Socrates

Naprawdę dobry film, duże zaskoczenie z ciekawymi kreacjami aktorskimi i pomysłem

Złe wychowanie

No cóż można powiedzieć.... klasyka i jeden z najwybitniejszych filmów Almodovara. Pozycja obowiązkowa!

Pieśń Orfeusza

No niestety ale film dosyć przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby....... na nudny wieczór przed zaśnięciem może być, a jak się zaśnie w trakcie to nic się nie straci

Sauvage

Nie za bardzo trafia do mnie przesłanie filmu, ale jak zazwyczaj w przypadku francuskiego kina film się generalnie broni. Świat głównego bohatera jest dość specyficzny więc i dla większości ludzi którzy nie mają styczności z takimi realiami jest to chyba ciężkie do zrozumienia. Warto obejrzeć chociaż jest to raczej ciężkie kino

Jonas

Jeden z najlepszych filmów na Outfilm. Jak zwykle francuskie kino wygrywa!

Z daleka

Film dosyć stary. Co robi w premierach?

Piana Party

Totalne zaskoczenie..... Bardzo klimatyczny film z ciekawym pomysłem. Naprawde warto zobaczyć.

Letnie szorty

Bardzo słaba selekcja..... troche szkoda czasu

Cena miłości

Mega słabizna ze słabiutkimi aktorami. Bez przwijania ciężko dotrwać do końca

Chłopak z ekranu

Film raczej ze średniej półki. Pozytywne że porusza dość rzadki temat powszechnego procederu który nie dotyczy tylko gejów. Szkoda, że problem ukazany tak jednowymiarowo. Znacznie lepszy jest "Ostatni Mecz" ukazujący poniekąd ten sam problem na Kubie.

Uciekinierzy

Jeden z najlepszych filmów na outfilm.pl

Strzały Amora

Zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami. Film raczej niskobudżetowy co widać i średni z dość nijakim zakończeniem. Zamysł może nie całkiem oryginalny ale z ciekawymi momentami.Obejrzeć można ale uczty kinomana spodziewać się nie należy.