Żegnaj, mamo

Film fajnie zrealizowany i dobrze zagrany. Prawdziwie ukazana sytuacja osób LGBT w Wietnamie. Oby więcej tak wartościowych filmów tutaj

Kuzyni

Obejrzałem film bo miał wysokie noty i zamarłem. Aktorstwo iście dramatyczne,- chyba większość tych ludzi trafiła z łapanki w wiejskich domach kultury. Ładna twarz jednego z bohaterów i trochę nagości nie może chyba aż tak zaślepić , czy może? Fabuła ograna po tysiąckroć w innych filmach. Miałkie dialogi. Naprawdę nie wiem skąd te pochlebne recenzje. Jestem w totalnym szoku

Nocna burza

Niestety film bez polotu. Generalnie nie głupi w zamyśle i w krótkich momentach nawet ciakawy ale wwiększości niewygrany i epatujący nieuzasadnionymi i nużącymi dłużyznami które w żaden sposób nie budują klimatu. Jak na hiszpańskie kino rozczarowujący.

Solo

Niby nawet dobry pomysł ,nieźle dobrani fizycznie aktorze i sensowny scenariusz a jednak coś poszło nie taki film wypadł słabo , szczególnie ,że z reguły latynoskie filmy są na wysokim poziomie. Być może zawinił reżyser i realizator zdjęć ale w rezultacie widz otrzymuje dość przeciętny i przydługi film klasy B.

Łowca

Film z potencjałem i nawet ciekawym klimatem i napięciem przed pierwsze 40 minut. Niestety w swoim całokształcie rozczarowujący z tendencjami do dłużyzn i braku logiki. Oczywiście główna para aktorów rekompensuje część niedociągnięć ale nawet ich wyjątkowa uroda nie zdołała uratować tego dzieła.

Zła fryzura

Absolutnie genialny a jednoczesnie przygnebiający obraz dorastania głownego bohatera w świecie zupełnego braku akceptacji i agresji. Historia opowiedziana przez pryzmat biedy i beznadzieji gdzie jedyną możliwością na przeżycie jest udawanie kogoś innego. Doskonale sportretowany obraz prawdziwego życia ubogich w Ameryce Południowej.

G-Spot: sezon 2

Absolutnie genialny serial!

Socrates

Naprawdę dobry film, duże zaskoczenie z ciekawymi kreacjami aktorskimi i pomysłem

Złe wychowanie

No cóż można powiedzieć.... klasyka i jeden z najwybitniejszych filmów Almodovara. Pozycja obowiązkowa!

Pieśń Orfeusza

No niestety ale film dosyć przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby....... na nudny wieczór przed zaśnięciem może być, a jak się zaśnie w trakcie to nic się nie straci

Sauvage

Nie za bardzo trafia do mnie przesłanie filmu, ale jak zazwyczaj w przypadku francuskiego kina film się generalnie broni. Świat głównego bohatera jest dość specyficzny więc i dla większości ludzi którzy nie mają styczności z takimi realiami jest to chyba ciężkie do zrozumienia. Warto obejrzeć chociaż jest to raczej ciężkie kino

Jonas

Jeden z najlepszych filmów na Outfilm. Jak zwykle francuskie kino wygrywa!

Z daleka

Film dosyć stary. Co robi w premierach?

Piana Party

Totalne zaskoczenie..... Bardzo klimatyczny film z ciekawym pomysłem. Naprawde warto zobaczyć.

Letnie szorty

Bardzo słaba selekcja..... troche szkoda czasu

Cena miłości

Mega słabizna ze słabiutkimi aktorami. Bez przwijania ciężko dotrwać do końca

Chłopak z ekranu

Film raczej ze średniej półki. Pozytywne że porusza dość rzadki temat powszechnego procederu który nie dotyczy tylko gejów. Szkoda, że problem ukazany tak jednowymiarowo. Znacznie lepszy jest "Ostatni Mecz" ukazujący poniekąd ten sam problem na Kubie.

Uciekinierzy

Jeden z najlepszych filmów na outfilm.pl

Strzały Amora

Zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami. Film raczej niskobudżetowy co widać i średni z dość nijakim zakończeniem. Zamysł może nie całkiem oryginalny ale z ciekawymi momentami.Obejrzeć można ale uczty kinomana spodziewać się nie należy.