Ukryte pocałunki

Bardzo dobry film! Emocjonalny, poruszający, no i świetnie oddaje to, co dzieje się w głowach i ciałach nastolatków. Polecam!

Dumni i wściekli

Jedna z najlepszych komedii jakie miałem okazję zobaczyć w życiu, a jestem wymagający w temacie komedii... ;-) Szkoda, że tak mało jest mądrych, a jednocześnie humorystycznych filmów na rynku. Polecam!

Koniec wieku

Polecam! Film nieco trudniejszy, dlatego może nie dla każdego. Trzeba połapać się w czasoprzestrzeni. Ale naprawdę warto go obejrzeć, bo to taka fajna perełka w ofercie Outfilmu.

Przecinek i kropka

Dlaczego klapa? Świetna, wciągająca historia, a z Kraju Basków jest bardzo, bardzo mało filmów czy seriali. Ja uwielbiam wszystko co hiszpańskie i żaluję, że tak mało jest baskijskich filmów, seriali czy książek...

Artykuł osiemnasty

Świetny, otwierający oczy dokument. Mam nadzieję, że sytuacja osób LGBT zmieni się w najbliższych latach i będą mogli zakładać pełnoprawne rodziny i adoptować dzieci!

Brzemienna decyzja

Nareszcie też coś z wątkiem lesbijskim. Opis wygląda zachęcająco. Mam nadzieję, że będzie tak samo ciekawie jak się zapowiada. :-)

Intryga

Uwielbiam filmy Pasoliniego. Chociaż stare, to mają ten wyjątkowy klimat. Nikomu innemu nawet nie udało się do niego zbliżyć. Z przyjemnością obejrzę film o samym Pasolinim. Czekam na premierę.

100 dni do rozkazu

Bardzo mało jest filmów gejowskich z ZSRR. Ten jest wyjątkowy, bo chyba pierwszy raz pokazano nagość i relacje między 2 facetami. Ciekawy bardzo jest!

Socrates

Niesamowicie smutny film, ale bardzo dobrze zagrany. Aktorstwo na wysokim poziomie, a aktorzy raczej amatorzy. Super! Polecam na wieczór z winem pod kocem.

Carol

Piękny film i świetne role Cate Blanchett i Rooney Mara. Taki delikatny, bardzo subtelny, a jednocześnie wciągający romans!

Ciąg dalszy nie nastąpi

Nie mogę się doczekać tego filmu. Pamiętam jak był ten zamach w USA...

Obywatel Milk

Bo to nowość na tej platformie. Ja tam z ciekawością obejrzałem ten film, bo to klasyka, a klasykę i to jeszcze tak dobrą warto znać!!! :-)

Siłacz

Ciekawe kino. Fajnie, że na outfilmie są też filmy azjatyckie, a nie tylko amerykański czy europejskie.

Duch

Chyba najlepszy z tych krótkometrażowych Noela Alejandro. Jest mroczny klimat i jest namiętność.

José

Zupełnie nowe spojrzenie na temat. Skoro pierwszy film gejowski z Gwatemalii, to wiadomo było że będzie zachowawczy. Moim skromnym zdaniem całkiem o.k.

Out

Świetny, dający nadzieję film!
Polecam!

Jonathan Agassi uratował mi życie

Nie mogę się doczekać aż film będzie online!