Venus

Do obejrzenia. Ciekawy temat a i realizacja ujdzie. Taki zapychacz czasu na wolny wieczór.

Wilde Maus

Zwiastun po stokroć lepszy od filmu. Wątek gejowski jest tutaj jedynie niestotnym epizodem, więc nie za bardzo wiadomo, co ten film robi w takim serwisie jak outtfilm.pl.

Fulboy

Odzyskać i stracić

scenie widać fascynację lub odwołanie do Almodovara, ale poziom zdecydowanie nie ten.

Saint Laurent

bardziej warto obejrzeć Yves Saint Laurent w reżyserii J. Lesperta. Po tym filmie spodziewałem się czegoś lepszego, a jest dużo gorszy od wcześniejszego, choć i tamten arcydziełem, nawet jak na film biograficzny, nie był. Postacie są dość papierowe, pewne wątki zostały rozpoczęte, a potem porzucone. Nie najlepsze aktorstwo, słaba reżyseria i scenariusz pełen mielizn. Raczej nie na wieczór, bo można przysnąć z nudów, a jeśli nawet poświęcimy swój czas na zdecydowanie przydługi film, to o życiu głównego bohatera dowiemy się niewiele.

Atlas chmur

W sam raz dla wielbicieli kina - tyle odwołań, że momentami widz się zastanawia, czy aby na pewno ogląda "Atlas chmur".

Pułapka z celuloidu

Trzeba obejrzeć! Wstyd nie znać. Mnóstwo smaczków i ciekawostek. Jedna z najlepszych pozycji na outfilmie zdecydowanie warta obejrzenia.

Hawaii

Wyjątkowy gniot. Dominują zupełnie zbyteczne dłużyzny, ale sporo też w nim niespójności. Całość stylizowana na artystyczne kino, którym nie jest. Wielka szkoda, bo Plan B wyjątkowo mi się podobał i liczyłem na to, że ten film choć kilka atutów tamtego będzie mieć. Nadzieje to były jednak płonne. Stracony czas. Film zdecydowanie dla osób cierpiących na bezsenność - trudno przy nim nie zasnąć.

Zatoka miłości

Przecież to jest bardzo dobry film, a nie każdy miał okazję go obejrzeć.