Sprzeciw

Koleś go wrobil. Ten film ma mocny przekaz i ukauje prawde o Rosji i całym wschodzie.

Cała prawda i czy to sie kiedys zmieni. Mamy XXI wiek a takie zacofanie i brak poszanowania godnosci człowieka. Straszne. Film bardzo dobry i pewnie ukazuje stan faktyczny podejscia do lgbt w Rosji i w ogole na wschodzie.

Płynące wieżowce

Rozumiem Cie ale nie czuj sie tak. Fajnie ze mogles obejrzec ten film w miare swobodnie. Nie drecz sie i moze warto zmienic srodowisko. Pzdrawiam Cie i rozumiem w 1000%

Zajebisty i prawdziwy film. Dziekuje:-)

Little Gay Boy - Tryptyk

Gówno.

Odnaleźć siebie: prawda

Fajny film. Prawdziwy i dajacy do myslenia. Lekki i troche pusty ale calosc i zakonczenie dobre. Ogladalo sie lekko. :-)

Solo

Zgadzam się. Brak słów ale i ostrzeżenie co tak naprawdę może sie zdarzyc. Nauczka i przestroga. Wryło mnie w krzesło....

Pięć tańców

Mi sie bardzo podobał. Rozmarzyłem sie ...ach...
Super film - piekny :-)

Wysokie napięcie: mężczyźni

Beznadziejny szkoda 1,5 godziny. Napiecie było ale nic wiecej ...nuda!

Nieznajomy w Paryżu

Oceniłem gwiadkami najwyżej ale przyznaję nie jest górnych lotów. Ale fajni aktorzy starszy no i boski młody obaj fajni. Takie jest życie gejów jak w tym filmie. Może być;-)

Oczy szeroko otwarte

Film bardzo dobry i niestety prawdziwy. Wszędzie taki sam problem i kiedy ludzie zrozumieją, że to natura czlowieka a nie zło.Warto obejrzeć.

Tęczowych świąt!

Świetny film. Normalni ludzie, rodzice i cudowne przesłanie. Tak powinno byc zawsze i wszędzie czy to Polska czy inny kraj. Dziękuję za fajną moc.