Od początku do końca

Bardzo !!!

Czyste uczucie

Ostatni mecz

Kubańskie klimaty - super, dobrze zrobiona praca kamery. Moim zdaniem jedyną osobą która naprawdę kochała w tym filmie to był Yosvani. Rei to typowy materialista i to on zniszczył Yosvaniego który chciał za wszelką cenę być z Reiem mimo że ten powiedział że nie jest na to gotowy. Scena rannego Yosvaniego i płaczącego nad nim Reia - każdy by płakał nad kimś kogo zna długo i się z nim przyjaźnił, co mnie skłania jeszcze do wyciągnięcia wniosku że Rej to pijawka ??

Kraina burz

Film cienki . Realia typowe dla Polski . Ogólnie kupa . Szukałem głębokiego przesłania a wy daliście 4,2/5 .Ten się poświęcił chociaż nie musiał ten tego zabił bo nie chciał żeby go piętnowali kurde KUPA !!!! . Piękny, dojrzały, niezwykły - g prawda , gdzie ty dojrzałość ??? totalna porażka. Trochę przebijała mi się zazdrość i znudzenie drugą osobą i zrobiła się dupa . A miał szansę na dobry romans choć ukrywany - wiem to też jest do kitu . Ale zabicie kogoś by pokazać że nie jest się homo - jak można z tym żyć , nie kumam .

Listy od nieznajomego

Cienkie przesłanie i ogólnie .......dupa

Mario

4,6 ??? To jakaś bzdura . Brak walki o uczucie , w ogóle tam nie było uczucia . Ważniejsza kariera niż miłość ???!!!! Ja daję tylko 3/5 . Ale to moja ocena . Elo .

Nie lubie takich filmów , brak chęci walki o uczucie . dobre wykonanie aktorskie . nic nie wnosi w świat uczuć . fakt chęci zaspokojenia tylko swoich potrzeb nie patrząc na uczucia innych - cienizna 3/5

Akron

Kino z sercem . Wzrusza i uczy wybaczania . Miłoścć ponad wszystko .

Siła przyciągania

Siła przyciągania - ok , dramaturgia - 3 jak na Niemcy film 3/5, słodki - 2/5 morał - 2/5 . Obejrzałem ale dupy nie urywa . To moje zdanie .

Pieśń Orfeusza

lekki film o równie lekkim zabarwieniu erotycznym . Nie rzucił na kolana i nie wycisnąl łez . 3/5