Venus

obleśny to raczej komentarz, zero odniesienia do filmu. Przebija się tylko ksenofobia, w tym przypadku transfobia.

Konstytucja

Tak. Warto zobaczyć (podobnie jak mówi jeden z forumowiczów) Film pouczający i poruszający. Element Ojciec-Syn, w oddali (bo nieżyjąca) Matka. Kochanek, który był Rodziną dla głównego bohatera. Nienawiść, można rzec gówniarska (mało rozumiejąca), relacja nauczyciel-uczeń i tu twarda kwestia, która ucznia mam nadzieje nauczyła na owe czasy, na czasy wszędzie gdzie się zdarzają (np. dzisiaj w Polsce)...tylko czego nauczyć ma? No i główny bohater Chorwat i policjant Serb, nie mający nic do osób LGBTQ jak odniosłam. Kto bardziej nauczył konstytucji? Chorwat Serba czy odwrotnie?

Akron

Ale się spłakałam, piękny film, taki inny . Polecam oczywiście!

Jonathan

Popłakałam się, ale zwykle tak mam, na tak pięknych filmach. Wspaniała gra aktorska. Takie filmy powinni obejrzeć wszyscy i wszystkie, którzy/które wydają osądy. W samym środowisku LGBTQ to zjawisko występuje.

Bulwar

Piękny film. Po prostu piękny.

West Hollywood Motel

Super komedia, uśmiałam się:) Polecam:)

Paryż 05:59

Piękny i ważny film, polecam bardzo

Jeszcze raz

Przepiękny film. Gra aktorska - bardzo wysoki poziom. Polecam

Esteros

Jeden z tych dobrze kończących się filmów. Wiadomo nie da wszystkich bohaterów/bohaterek, ale mam dość rzeczywistości, dlatego dla mnie to wspaniały film. W swej prostocie, pięknie natury. Po prostu polecam :)

Skandal

Tak, niesamowity dokument. Czasami dawałam pauzy podczas oglądania by przemyśleć swoje wybuchy gniewu na republikanów ukrytych gejów. Nie jestem pewna tak do końca, ale jednak hipokryzję warto upubliczniać. Dlatego, przydałby sie taki "polski" Michael Rogers. Film polecam wszystkim.

Parada

Świetnie zrobiony film, gra aktorska-wyśmienita, wnikliwość reżysera. Brak słów, by ocenić, każdy powinien ten film obejrzeć, w szkołach ponadgimnazjalnych powinien być puszczany w ramach lekcji wychowawczych.