Dni ostatnie

absolutnie fenomenalny, jeden z lepszych filmów tutaj!

Cykady

jeden z lepszych filmów na outfilmie

Body Electric

Jeżeli ktoś nigdy nie był w Brazylii i nie zna brazylijskich realiów, to może mieć trudności z rozumieniem tego filmu. Dla mnie piękny film o radości życia, wspólnym przeżywaniu i czerpaniu szczęścia, (a nie narzekaniu!:) z prostych czynności. Kwintensencja brazylijskiego społeczeństwa, gdzie prywatność nie istnieje na rzecz kolektywizmu i robieniu wszystkich rzeczy wspólnie począwszy od jedzenia po wypad do supermarketu, wspólne gotowanie. Polecam!

Taksówką do klozetu

majstersztyk, niesamowity klimat i bardzo ponadczasowy.

Zostań ze mną

piękny film o potędze miłości, nie tylko do kogoś, ale również do siebie i do związku dwóch ludzi z pominięciem swoich partykularnych interesów, a z troską o wspólne dobro

Esteros

Vaya Argentina! una peli re buena!

Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek - 1. Miłość

Piękna miłość, troska i towarzyszenie ukochanemu do śmierci.
Ale też mentalność i ograniczenie społeczeństwa szwedzkiego w latach 80-tych (choćby kwestia pogrzebu), które, o zgrozo, spokojnie można wyobrazić sobie w Polsce w 2015 roku.

Uciekinierzy

mi się podobał:) piękna, pokorna dedykacja zachęcająca do tego, aby być wdzięcznym za miłość, nawet jeżeli nie jest już ona tak obecna.

Ostatni mecz

prawdziwy film o ludzkich uczuciach, o skrytych pragnieniach, o niewypowiedzianej miłości. I Hawana! Niesamowita podróż, jak dla mnie wow!:)

Odzyskać i stracić

Jestem zakochany w Ameryce Południowej i czuję, że w moich żyłach płynie południowoamerykańska krew, więc ten film nie mógł mi się nie spodobać:)
Poza tym, niesamowita historia pięknej, spokojnej miłości, przyjaźni i życia.
Podnosi na duchu i karze wierzyć, że warto czekać na prawdziwe uczucie:)