Proud: 1999

Świetny , super zagrany, co raz bardziej wciągający. Każdy odcinek oddaje tak mocno klimat tamtych lat... Warto obejrzeć , polecam.

Mój koniec świata

Z jednej strony plus, że polska produkcja, film prawdziwy, autentyczny, fabuła życiowa aż do bólu...z drugiej -fatalna gra aktorska, nienaturalne, sztywne, nieudolnie pocięte dialogi ("Polska się zmienia tu i teraz" ip.). Tak jakby ktoś miał dobry pomysł,ale mu nie poszło i w połowie postanowił skończyć. Całość taka jakaś niedomknięta, niedopracowana. Świetne zdjęcia, na tym koniec komplementów....

Meksykańskie szorty

Pierwszy short - świetny; drugi ujdzie, ale nic poza tym. Pozostałe to beznadzieja, jedyne co ratuje to mexykański klimat - o ile ktoś lubi :)

Odwet

Świetny film. Trzyma w napięciu do samego końca. Prawdziwy i rzeczywisty , aż do bółu. Bardzo polecam przy czym na pewno nie jest to lekkie kino, za to wartościowe i z przesłaniem.

Jess & James

Mimo że bardzo lubię kino latynoskie, to ten film mnie rozczarował. Typowy film drogi. Aktorzy całkiem fajni i dobrze grają, natomiast fabuła ani specjalnie nie wciąga,ani nie trzyma w napięciu. Zwyczajnie się nudziłem. Muzyka totalnie z dupy, nie pasująca do filmu i utrudniająca momentami oglądanie. Nie polecam.

Zostań ze mną

Film bardzo prawdziwy i bardzo autentyczny. Wiele ludzi potrafi latami brnąć w toskyczne relacje i nie potrafią wyobrazić sobie że mogliby żyć poza nimi-bez względu na to czy są homo czy hetero. Gra głownego bohatera jak dla mnie jest świetna. Postacie nie są przejaskrawione, nie przegięte, realistyczne. Warto obejrzeć.