Odwet /
1:54

Dostępny od 1 października

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Odwet /
1:54

Ocena: 4.2 / 5 (5 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   obraz dramatycznych skutków homofobii
  •   trzymająca w napięciu historia
  •   rewelacyjna rola Antoine Oliviera Pilona, znanego z "Mamy" Xaviera Dolana

Opis

Szesnastoletni Tim jest inteligentnym i utalentowanym, ale zamkniętym w sobie sportowcem. Trenuje biegi i szykuje się do ważnych eliminacji, w których faworytem jest Jeff, jego szkolny prześladowca. Tim postanawia pokonać go za wszelką cenę i w ten sposób zemścić się za wszystkie upokorzenia.

„Masz tylko dwa sposoby na rozwiązanie swojego problemu. Albo się zamkniesz i nie będziesz nic z nim robił, albo się zamkniesz i sam się nim zajmiesz. Wybieram drugą opcję.” - mówi Tim do swojego ojca i do trenera, którzy próbują go zrozumieć i jakoś mu pomóc. Zmęczony ciągłymi upokorzeniami ze strony kolegów i szantażowany przez jednego z nich, zdesperowany chłopak bierze los w swoje ręce.

„Odwet” to thriller psychologiczny, który porusza wiele istotnych wątków współczesnego dorastania takich jak rywalizacja, przemoc, prześladowanie w szkole i w internecie. Główną rolę w filmie zagrał utalentowany młody aktor, Antoine Oliver Pilon, znany polskiej publiczności z filmu „Mama” Xaviera Dolana.

 

Zdjęcia

Komentarze

kto wymyślił ten tytuł??? zamiast zostawić oryginalne 1.54, jakis idiota spojleruje w samym tytule, matoł

rewelacja, obowiązkowy w szkole, takich bydlaków wszędzie pełno, dziś popełnił samobójstwo Kacper 14letni, podano w prasie, nie wytrzymał znęcania w szkole