Rusza LGBT Film Festival 2020!

Dodano: pt., 2020-09-18 12:55 , ostatnia zmiana: ndz., 2020-09-20 09:51

 

Właśnie rusza LGBT Film Festival, największe święto kina LGBT w Polsce. Kolejny raz Outfilm ma zaszczyt być partnerem Festiwalu.

Wybrane festiwalowe filmy będziecie mogli i mogły zobaczyć na Outfilmie zarówno w ramach subskrypcji, bez dodatkowych opłat, jak i w pojedynczych wypożyczeniach. Filmy dostępne będą w dniach 26 października – 8 listopada.

Dodatkowo festiwalowy ŁOWCA, najnowszy film zaprzyjaźnionego z Outfilmem argentyńskiego reżysera Marco Bergera, dostępny będzie już od 24 października jako nasza cotygodniowa sobotnia premiera i zostanie na Outfilmie również po zakończeniu Festiwalu.

Również festiwalowy film, zdobywca Teddy Award 2020 dla najlepszego filmu fabularnego LGBT na Festiwalu Berlinale, PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS, będzie miał swoją outfilmową premierę 7 listopada i również zostanie na platformie po zakończeniu Festiwalu.

Ze względu na festiwalowy program dostępny od 26 października, w sobotę 31 października nie będzie dodatkowej premiery.

Ze względu na zobowiązania licencyjne, niektóre filmy prezentowane na LGBT Film Festiwal dostępne będą na Outfilmie w terminie późniejszym. Szukajcie ich w zapowiedziach. Szczegółowy program festiwalowych filmów dostępnych na Outfilmie ogłosimy w najbliższych dniach.

Zachęcamy też gorąco do udziału w pokazach kinowych w 9 polskich miastach. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Festiwalu - https://lgbtfestival.pl/.

Przez epidemię koronawirusa nie mogliśmy uczestniczyć w Paradzie Równości i w innych marszach. Spotkajmy się w kinie!

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności