Aktualności

Werq The World - gwiazdy RuPaul's Drag Race już na Outfilmie!

Drag queens z RuPaul's Drag Race wracają z trasą koncertową Werq The World! Stworzone przez Brandona Vossa i Shangelę show to niesamowita przepustka za kulisy i intymny portret fenomenu drag. Seria śledzi losy dziesięciu najbardziej znanych drag queens podczas przygotowań i w trakcie występów na niesamowitym, europejskim tour. 

Tak, będziemy mieć dla Was oba sezony, wcześniej nieemitowane w Polsce!!! Ale najpierw o pierwszym.

"My dwie" od dzisiaj na ekranach polskich kin

LGBT Film Festiwal w kinowym wydaniu już za nami, od poniedziałku zaczynamy jego edycję online, a od dziś zwycięzca tegorocznego LGBT FF wchodzi na ekrany polskich kin!

Filippo Meneghetti w swoim pełnometrażowym debiucie odważył się pokazać widzom miłość między dwiema starszymi kobietami. Uczucie, które kojarzy nam się z młodością, witalnością energią, w obrazie Meneghettiego odważnie łamie stereotypy, zachwycając krytyków na całym świecie. Już dziś “My dwie” wchodzi na ekrany polskich kin.

„Touch Me Not” to film, koło którego nie można przejść obojętnie

„W tym filmie, my aktorzy, wyszliśmy bardzo daleko poza nasze strefy komfortu, weszliśmy bardzo w głąb siebie. (…) I zachęcamy was, widzów, byście zrobili to samo (...). To niekoniecznie zawsze będzie proste i przyjemne doświadczenie. To może być trudne, bolesne lub piękne.”