Aktualności

Nowe zapowiedzi!

Za oknem coraz chłodniej, a wieczory coraz dłuższe, ale nie bójcie się jesieni - może być bardzo przyjemna, bo sprzyja filmowym seansom w domowym zaciszu. A na Outfilmie będzie co oglądać! Oto kilka naszych nowych zapowiedzi, których nie zobaczycie nigdzie indziej!

"Call Me By Your Name"

W sieci pojawił się już długo wyczekiwany zwiastun filmu "Call Me By Your Name", będącego ekranizacją głośnej powieści amerykańskiego pisarza André Acimana. Opowiada ona o romansie dojrzałego ponad swój wiek 17-letniego chłopca z dwudziestoparoletnim uczonym, który rozgrywa się pod koniec lat 80-tych na włoskiej prowincji.

"Jesús" jednocześnie na festiwalu i w internecie!

Już nie raz mogliście oglądać u nas filmy równocześnie z kinową dystrybucją. Jednym z ostatnich przykładów jest "Jonathan" w reżyserii Piotra J. Lewandowskiego, który zadebiutował u nas w dzień premiery na dużym ekranie.

W najbliższą niedzielę zapraszamy Was z kolei na "Jesúsa", który będzie prezentowany na festiwalu MFF Nowe Horyzonty w sekcji Odkrycia. Na Outfilmie pojawi się zaraz po festiwalowych pokazach!