Samotność

Nie lubię filmów z dzieciakami, ujdzie w tłoku.

Pozwól mówić miłości

Mi się, trudny temat, tym bardziej w islamie. Ojciec, głowa rodziny, ma ostateczne słowo.
Pomimo, ze rodzina mieszka w Niederlandach, pielęgnuje tradycje przywiezione z Maroka.

Sekret Bogini Fortuny

Bardzo dobry film, Brawo!

Mężczyzna mojego życia

Przecież od Outfilm to tylko platforma i nie ma wpływu na produkowane filmy. Więcej na świecie produkuje niż pornusów niż fabularnych.

8 lat

Z czego chłopaki żyli, żaden do pracy nie chodzi?

Biegacz, dziwka, Arab, mąż

Dobre alternatywne niskobudżetowe kino, akcja polega na przypadku. Cieszę się, ze outfilm wybiega tutaj po za tematykę lgbt, takie kino to również outfilm, wybiegające po za normy i konsens kina popularnego. Film ma( oczywiście po zajezykiem) , pewien francuski styl ukazania postaci.
Polecam :-)

Suk Suk

Ciekawy film, Temat innowacyjny, perspektywa dorosłych mężczyzn zakochujących się zadko jest tematyzowana w filmach LGBT. Film subtelnie pokazuje problemy, które stają na przeszkodzie w samorealizacji.

José

Mi sie podobal, kino niezależne. Z jednej strony chłopak nie decyduje się na krok życia u boku chłopaka, z drugiej nie chce pozostawić matki.
sceny osadzone w surowych realiach Guatemali, to jest specjalny film

Słona woda

Niskobudżetowy film, typu soap-opera w jednym odcinku, aktorzy wzięci z castingu, ktory się odbył w jakiejś siłowni.
wyglada na to, ze jakiś student szkoły filmowej, musiał zaliczyć egzamin, robiąc ten film. Moje mocno naciągane dwa punkty, za inicjatywę

Wszystkie chwile szczęścia

Bardzo mnie wzruszył 🥲, to piękny film. Film o 💕 i oddaniu, przemijaniu i tym co najważniejsze.

Statek miłości

Durny film, wylaczylem po 30 minutach, strata czasu...

Wszyscy myślą tylko o jednym?

3+ albo 4- , lub cos pomiędzy, historyjka przewidywalna i troche banalna w wersji light, obejrzec i zapomniec

3+ albo 4- , lub cos pomiędzy

Piękno

Problem polega na tym, iz ten film nie polega na dialogach, sa one bardzo skąpe, tak jak usposobienie Afrykanerów - południowoafrykańskich Burów. Przywiązanych do natury, do kościoła, konserwatywnych, stawiających wiezi rodzinne i spolecznosciowe na pierwszym miejscu. Film ukazuje także konflikty: konflikt rasowy, konflikt generacyjny oraz konflikt tożsamości. François wychowany w takich warunkach staje sie jednym z wielu. Choc nie do konca; w któryms momencie, budzi sie w nim potrzeba miłości, potrzeba bycia z kims.

Paryż 05:59

To film o milosci, pomimo tego ze pierwsza scen bardzo odwazna ale zarazem realistyczna. Burzliwa noc przechodzi i staje sie o 6.00 nad ranem poczatkiem nowego istnienia.