Noc w Berlinie

Trochę mi się dłużyło story, ale doceniam świetnie zrobione, tak naturalnie sceny sexu, dynamiczną muzykę i Berlin w tle.

Huśtawki

5/5 - Bardzo ciekawy film, poruszający temat mało spotykany tutaj na outfilm - macierzyństwa osób lgbtq. Dodatkowy plus za sceny z klimatycznego Tel Avivu.

The Smell of Us

może dlatego że ten świat jest strasznie skomplikowany…. i wieloznaczeniowy. Kazdy ma prawo do doswiadczania swiata na swoj sposob.

4/5 dobre kino o poszukiwaniu sensu, jakiegokolwiek znaczenia na tym świecie przez eksperymentowanie z seksem, drugami, zdrowiem…. życiem. Ogromnie doceniam outfilm za dystrybucje takiego niszowego kina. Film absolutnie nie dla wszystkich😉

Berlin Alexanderplatz

5/5 Dawno nie obejrzałem filmu tak przejmującego, cierpkiego w swym przekazie i emocjonalnego. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej propozycji filmowej, choć przyznaję, że oglądałem go na raty w 2 dni, bo niósł w sobie zbyt duży ładunek emocjonalny, ale zarazem był tak wciągający, że chciało się dokończyć historie…. Warto obejrzeć, ale z pewnością nie jest to kino dla wszystkich;)

Strefa nagości

film bardzo mi się podobał.