Noc w Berlinie /
Night out

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Noc w Berlinie /
Night out

Ocena: 2.8 / 5 (75 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   prawdziwa berlińska impreza
  •   aktualne tematy, wiele spojrzeń
  •   sceny seksu w słynnym klubie Kit Cat

Opis

Sobotnia noc w Berlinie. Kolorowa mieszanka singli, par, hetero, gejów, poliamoryków. Różne osobowości, ich losy splatają się tego wieczora. Berlińska podróż zaprowadzi ich w samo serce szalonej imprezy. Erotyczny dramat potrwa aż nadejdzie świt...

Berlin to miasto, w którym wszystko się może zdarzyć. W filmie pojawiają się najbardziej znane miejscówki, kluby, muzea, restauracje, kawiarnie. Filmowy potencjał stolicy techno klubów, miasta Love Parade i kolebki seksualnej wolności towarzyszy bohaterom w każdej minucie.

Na ekranie pojawiają się gościnnie Oliver Rath - znany niemiecki fotograf, Simon Thaur - założyciel klubu Kit Cat oraz twórca filmów porno, Riccardo Simonetti - queerowy artysta i pisarz, Trish Tank - wokalistka punkowego zespołu Totenwald, Rianna Kounou - projektantka mody.

Obrazki

Komentarze

Jak dla mnie ciekawy dokument, do jakiego poziomu zeszliśmy i w jakim idiotycznym swiecie żyjemy. Nie żałuje.

Kolejny gniot na outfilmie,myślałem,że będą tu ciekawe filmy a nie takie badziewia kategrii 000. Nie ma tu nawet najbardziej znanych gejowskich filmów.
SZkoda tych 29zl za subskrypcje. Rozczarowanie wielkie.

jest tak nudny, że nie da się dotrwac do końca. Tematyka ciekawa, wiec można cos z tego zrobić, ale tym razem sie nie udało.

Uważam, że film jest całkiem przyzwoity. Może być substytutem, dla tych, którzy nie załapali się na sobotnie imprezowanie w tak zakręconym mieście, jakim jest Berlin.

Trochę mi się dłużył story,…

Trochę mi się dłużyło story, ale doceniam świetnie zrobione, tak naturalnie sceny sexu, dynamiczną muzykę i Berlin w tle.

Zobacz także