Huśtawki /
Shtaim

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Huśtawki /
Shtaim

Ocena: 3.8 / 5 (32 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   miłość dwóch młodych kobiet
  •   zakładanie rodziny przez tęczowe pary
  •   izraelski dramat ze świetnymi kobiecymi rolami

Opis

Omer i Bar są szaleńczo zakochane i decydują się na założenia rodziny. Są pełne nadziei i ekscytacji co do ich wspólnej przyszłości. Jednak kiedy jedna wizyta w klinice płodności zamienia się w pięć, emocje zaczynają rosnąć, a atmosfera staje się napięta.
Nagle pojawia się były Omer, Yoni, który staje się potencjalnym dawcą nasienia. Do jakich kroków są w stanie się posunąć, aby zostać matkami?

Doskonały debiut reżyserski Astar Elkayam bada złożoną podróż, przez którą przechodzi para starająca się o dziecko. Zadaje trudne pytanie: czy miłość naprawdę zwycięża wszystko?

Obrazki

Komentarze

5/5 - Bardzo ciekawy film, poruszający temat mało spotykany tutaj na outfilm - macierzyństwa osób lgbtq. Dodatkowy plus za sceny z klimatycznego Tel Avivu.

Faktycznie film porusza rzadko poruszany temat dotyczący osób LGBT.
Film może przypaść do gustu, jednak nie ma w nim uroczych zdjęć Tel Avivu - większość zdjęć jest nakręconych w zamkniętych pomieszczeniach, które równie dobrze mogłyby być zlokalizowane w każdym zakątku świata. Jest w nim jedno ujęcie na brzydkiej plaży w Tel Avivie. Jest także ujęcie na autostradzie w terenie przypominającym pustynię, ale to już nie Tel Aviv.
Zastanawia mnie kryptoreklamowe określenie: klimatyczny Tel Aviv, bo to już nie pierwszy raz gdy w komentarzach pod filmami na Outfilm pojawia się nieuzasadniony treścią filmu pozytywny przymiotnik przed nazwą miasta Tel Aviv.