Taniec nagości

Samo piękno.... trudno oderwać oczy... fantastyczny pomysł i realizacja.... kocham :)

Konstytucja

Świetny, bardzo mądry i pouczający. Warto zobaczyć.

Trzeci

Film bardzo realistyczny, dobra gra wszystkich, ale tego trzeciego w szczególności. Przeciągane - zdaniem niektórych - sceny, tworzą klimat i uwiarygadniają akcję. Czuje się napięcie i podniecenie. Bardzo mi się podobał. Więcej takich. Polecam z ręką na...:-)

Gerontofilia

Sceny momentami rażą sztucznością, ale film warto obejrzeć, choćby z racji przedstawionego tematu. Dużo rekompensuje muzyka, ujęcia i seksowny główny bohater:)

Odzyskać i stracić

Polecam, dawno tak dobrego filmu tutaj nie widziałem.

Wieczni rycerze

Co tu wiele pisać, film jest specyficzny. Uwagę na pewno przyciągają atrakcyjni główni bohaterowie i zapierające dech w piersiach malownicze krajobrazy miejsca, gdzie rozgrywa się akcja filmu, o ile o jakiejkolwiek akcji można w tym wypadku mówić. Prawdziwie oddający klimat leniwych, zamieszkałych w większości przez starsze pokolenia rejonów Hiszpanii, gdzie życie toczy się powoli i nudnie. Trudno powiedzieć co jest głównym tematem. W zasadzie w filmie nic się nie dzieje. Wiele jest za to momentów nazbyt długich, niepotrzebnych.

Ciastka i potwory

Zadziwiające, skąd biorą się tak pozytywne komentarze, podczas gdy film tak słaby, gra aktorska mizerna, fabuła przewidywalna, ciężko znaleźć jakikolwiek wartościowy element, szkoda czasu i wydanych 10 pln... mam nadzieje, że wkrótce będę mógł obejrzeć coś wartego polecenia...

Atomowy wiek

Kolejny badziew, jaki zamieszcza outfilm w sieci. Nie polecam. Film nudny i tak na prawdę nie wiadomo o czym. Przeorst formy nad treścią, film aspirujący do miana sztuki, niezasłużony pozytywny opis. Wielkie rozczarowanie.