Sauvage

Co tak naprawdę chciano osiągnąc tym filmem? Jakie jest przeslanie? Czy ten film ma tylko pokazywać pewne realia, czy może też i zamiarem filmu jest przekazanie czegos? Ale czego???

PopPorn 6 - Źli faceci

A gdzie ten polski lektor???
Napisy są, ale czemu wprowadzani jestesmy w blad,ze jest lektor??

Środek świata

Zgadzam sie. Czyta sie ksiazki, a filmy oglada. Zamiast skupiac sie na grze aktorskiej trzeba czytac liste dialogowa. Beznadzieja.

Sebastian

"Udogodnienia" i "modernizacje techniczne" serwisu to totalna porażka. U ciebie wystapil taki problem, u mnie z kolei telewizor po tych pozal sie Boże modernizacjach w ogole nie wspolpracuje z serwisem. Na nic maile, na nic monity z mojej strony. Ja zglaszam problem ze nie chodzi na telewizorze, a zamiast odpowiedzi oni mi chrzanią jakie poczynili udogodnienia dla mobilnego odtwarzania lub sugerują zakup dodatkowego sprzetu. Kpina.
To bodaj jedyny serwis ktory mi od kilku miesiecy nie wspolpracuje z telewizorem.
Amatorszczyzna. ?

Współlokatorzy

Trzeba sobie zdac sprawe, ze w wiekszosci tego typu produkcje, to niskobudżetowe produkcje, spoza mainstreamu, niedoinwestowane, z obsadą taką na ile budzet pozwala, nieobliczone na komercyjny sukces. Wyjsc z takiej produkcji bez straty finansowej zapewnic maja "momenty" i ladne sylwetki. Ale i tak jako spolecznosc mamy to wspierac i ogladac. :)

Piękno

Jedyne co wyniosę z tego filmu, to wspomnienie irytującego, przedłużającego się w czasie kadru z nic nie wyrażającym , pustym spojrzeniem głównego bohatera. To gdzie on żyje, czym się zajmuje, jaka jest jego sytuacja rodzinna, bytowa przecież widzimy, ale nie jesteśmy świadkami tak naprawdę żadnej przemiany, żadnej ewolucji postaw głównego bohatera, żadnych przewartościowań on nie dokonuje. Więc zachodzę w głowę, co tak naprawdę tym filmem chciano widzowi powiedzieć.

Mordercze pszczoły giganty

Prośba do outfilm.pl - WIĘCEJ FILMÓW Davida DeCoteau. :))

Xenia

Szkoda, ze nie pociągnęli dalej wątku tego kolesia z łazienki. Niecałkiem zrozumiałem też rolę tego królika i czy on tak naprawde był prawdziwy. Na początku filmu nie było podstaw by sądzić, ze to tylko pluszak. No i końcówka za duże daje pole do swobodnego interpretowania, bo nie wiemy czy to był ojciec czy nie. Sceny z pistoletem trochę niepotrzebne, bo czynią z Dany'ego postać troche niezrównoważoną. Ale ogólnie film bardzo fajny w odbiorze.