Bogowie i potwory - ostatnia szansa!

Dodano: pon., 2019-04-15 11:19 , ostatnia zmiana: pon., 2019-04-15 14:08

 

30 kwietnia z outfilmowej kolekcji znikną cztery starsze tytuły - wśród nich trzy filmy fabularne i jeden dokument. Spośród nich polecamy przede wszystkim niezwykłą biografię Jamesa Whale, słynnego amerykańskiego reżysera (twórcy takich klasyków kina jak „Frankenstein” i „Narzeczona Frankensteina”). Wcielił się w niego genialny Ian McKellen nominowany za tę rolę do Oscara, a partneruje mu obdarzony posągową urodą Brendan Fraser. Głównym wątkiem filmu „Bogowie i potwory” jest relacja dojrzałego już reżysera z młodym ogrodnikiem, która wnosi nowy sens w życie artysty, budząc przy okazji traumatyczne wspomnienia z młodości.

  

 

Kolejnym starszym tytułem, do którego możecie jeszcze wrócić jest „Nic straconego”, gejowski odpowiednik słynnej komedii romantycznej „Mój chłopak się żeni”. To historia Matta, który niespodziewanie dostaje zaproszenie na ślub swojego dawnego chłopaka. Ku jego zdziwieniu, mężczyzna żeni się z ich wspólną przyjaciółką (w tej roli Tori Spelling, czyli pamiętna Donna z kultowego Beverly Hills, 90210). Polecamy przede wszystkim miłośnikom nieprzesłodzonych komedii romantycznych z mądrym przesłaniem!

 

 

Trzeci starszy tytuł, który jest dostępny na Outfilmie tylko do 30 kwietnia to wyprodukowany przez Gusa Van Santa „Nocny rajd”. To opowieść o młodych ludziach, którzy próbują przetrwać w Las Vegas - mieście pełnym niebezpieczeństw i przemocy. Pokazuje środowisko młodocianych przestępców i chłopaków żyjących z prostytucji, w które po ucieczce z domu wnika głównym bohater. Na ekranie obok młodych, debiutujących aktorów zobaczycie znaną z „Łowcy Androidów” i „Kill Billa”  Daryl Hannah.

 

 

Ostatnim filmem jest dokument o niezwykłym świecie nowojorskich musicali. „Showbiznes: Droga na Broadway” to film, który pokazuje od kulis powstawanie największych współczesnych hitów Broadway'u. Skupia się na wszystkich etapach produkcji czterech spektakli (w tym kultowego „Wicked”) od samego początku, aż po zwieńczenie pracy podczas rozdania najbardziej prestiżowych nagród w branży - Tony Awards. Polecamy wszystkim fanom muzycznych i teatralnych widowisk.

 

 

 

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności