Mr. Leather /
Mr. Leather

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Mr. Leather /
Mr. Leather

Ocena: 3.0 / 5 (108 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   skóra i BDSM
  •   odważne zdjęcia
  •   gejowska społeczność w Brazylii

Opis

W 2018 roku odbył się drugi w Brazylii konkurs Mr. Leather. Miłośnicy skóry i klimatu BDSM mogli w nim wybrać swojego przedstawiciela spośród czterech kandydatów. Ich rywalizacja o tytuł wzbudziła wiele emocji w gejowskim środowisku fetyszowym São Paulo.

Dokument Daniela Nolasco, młodego brazylijskiego twórcy znanego z filmów „Neptun” (kompilacja Letnie szorty) i „Pan Lis”  (kompilacja Enter i inne historie), to portret jednej z najciekawszych gejowskich subkultur - skórzaków. Reżyser eksploruje ich seksualne fantazje, pokazując także lokalną rzeczywistość - podziały wewnątrz społeczności i różne podejścia do budowania swojej wspólnoty. Fenomen skóry okazuje się być czymś więcej, niż tylko fascynacją mężczyznami z rysunków Toma of Finland, czy erotycznymi upodobaniami - to również kwestia charakteru i stylu życia.

Film przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich widzów!

 

Obrazki

Komentarze

Co za idiotyczne filmy ostatnimi czasy! Nie da sie tego oglądać! Albo prostactwo albo głupota. Już chyba lepiej dać filmy sprawdzone, choćby i starsze, ale dobre. Inaczej trzeba się będzie z tego interesu wypisać, szkoda nawet 20 zł.

po komentarzach spodziewałem się czegoś strasznego, a tu naprawdę miłe zaskoczenie, ciekawe (i trochę nietypowe) spojrzenie na świat facetów, których kręci coś, co dla innych może być po prostu zabawne. fajnie pokazany ich stosunek do samych siebie i ich konkurentów. duży + za świetne, budujące klimat zdjęcia.

poznańskie mordy, zamówcie w końcu jakiś romans, zwykły i staroświecki, każdy facet lubi pomarzyć

Film klimatyczny raczej dla fanów skóry , jej zapachu i dźwięku w czasie łamania , dobry bardziej dla fetyszowego towarzystwa i oni będą zadowoleni, totalne ciotki klotki nie mają czego tu szukać

Bardzo fajny i klimatyczny film, na pewno nie dla każdego, ale miłośnicy skór i fetyszy będą zadowoleni. Świetne zdjęcia i kila bardzo dobrze zrealizowanych ujęć. Nie sugerujcie się niską oceną, bo możecie stracić szansę na ciekawy dokument.

Zobacz także