Koniec świata /
Velociraptor

Koniec świata /
Velociraptor

Ocena: 3.4 / 5 (251 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   nietypowa mieszanka dramatu, science fiction, komedii i romansu
  •   świeży i ujmujący obraz męskiej przyjaźni i fascynacji
  •   młodzi, zdolni i przystojni aktorzy

Opis

W niedalekiej przyszłości oczywiste staje się, że koniec świata jest nieunikniony. Dwóch młodych chłopaków spędza swoje ostatnie chwile przemierzając opustoszałe miasto. Dzielą się swymi intymnymi przeżyciami, lękami i seksualnymi pragnieniami. Czy zdążą zrealizować swoje marzenia, zanim wszystko się skończy? Czy w obliczu końca świata dopuszczalne jest to, co byłoby nie do pomyślenia w innych okolicznościach?

 

Koniec świata to niezależny meksykański film o dojrzewaniu, męskiej przyjaźni i pożądaniu. Ta prosta historia osadzona u progu apokalipsy w świeży i zabawny sposób porusza temat poszukiwania tożsamości i eksplorowania swoich granic.

 

Zwycięzca nagrody Jury dla najlepszego filmu na Miami Gay & Lesbian Film Festival 2015. Pokazywany w oficjalnych selekcjach na wielu festiwalach kina LGBT, m.in Chéries-Chéris 2015 w Paryżu.

Obrazki

Komentarze

ciekawy

spokojny, luźny film. Symaptyczni chłopcy, fajna gra aktorska, ciekawe dialogi...fabuła? Nie w moim guście, ale polecam:)

5/5

Dwaj przyjaciele gej i heteryk spędzają razem czas w ciekawy sposób, prowadzą inspirujące rozmowy, dążą do seksu.

nie odkładajcie seksu na potem, bo potem, może nie nadejść..więc jak macie z kim? to jazda!

Ja pierdziu i ten twój ostatni dzień na ziemi gdy wszystko zginie a ty myślisz jak wyrwać swojego byłego kolegę aby cię wydymał

Niektóre sceny można byłoby skrócić a inne sobie nawet darować bez uszczerbku dla filmu a nawet na plus by to wyszło ale główny wątek mnie wciągną, gra aktorska głównych bohaterów dobra, sceny erotyczne też. Tylko ten motyw apokalipsy wyszedł tak średnio.

🌏Odrobinę Melancholijny ten Koniec Świata🌎
🌍Miły w odbiorze i wcale niezły nawet...🌐

Zobacz także