Wyznania III - Przymierze łaski /
The Falls III - Covenant of Grace

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Wyznania III - Przymierze łaski /
The Falls III - Covenant of Grace

Ocena: 4.6 / 5 (149 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   konflikt między homoseksualną miłością a wiarą w Boga
  •   trzecia i ostatnia część serii uwielbianej na całym świecie
  •   jednoczesna premiera na Outfilmie całej trylogii

Opis

Odkąd Chris i RJ spotkali się po raz pierwszy minęło już 6 lat. Po wielu przejściach obaj są w końcu gotowi, żeby zawalczyć o wspólną przyszłość. Mimo, że Chris rozwiódł się ze swoją żoną, nie będzie to takie proste.

"Wyznania" to opowieść o konflikcie między miłością a wiarą. Główni bohaterowie próbują poradzić sobie z niespodziewanym uczuciem na różne sposoby, co jeszcze bardziej komplikuje ich relację. Historia Chrisa i RJ'a szybko podbiła serca widzów, a jej twórca wkrótce po premierze zaczął otrzymywać mnóstwo wiadomości z całego świata od ludzi, którzy chcieli poznać ich dalsze losy. Reżyser zaczął więc pisać scenariusz kontynuacji, która również została świetnie przyjęta i zaowocowała trzecią częścią opowieści. Na Outfilmie prezentujemy wszystkie trzy filmy jednocześnie!

Bezpośrednia kontynuacja filmów "Wyznania" i "Wyznania II - Świadectwo miłości" - najlepiej zobaczyć po obejrzeniu obu części!

Obrazki

Komentarze

Utożsamiam się z bohaterami filmu przeżywam takie same rozterki w kościele katolickim nie otrzymałem rozgrzeszenia bo nie wyparłem się miłości. Wiem jednak że Bóg mnie kocha bo prowadzi mnie dalej drogą którą mi wyznaczył. Optymistyczny film dla wierzących zakochanych gejów

Gdyby to wszystko było możliwe, ten film dostałby nawet 10 pkt, czyli ponad skalę...proza życia jest nad wyraz okrutna.

Zakończenie zabarwione bajkowo :))

Jednak to dobry tryptyk. Wymaga czasu bo każda część/etap to dwie godziny.
Trzecia chyba najlepsza operatorsko.

... i tak jak na amerykański film przystało - jest "happy end". Może i w Polsce doczekamy się lepszych czasów.
Cały tryptyk znakomity i mimo bardzo długich filmów nie żałuję ani sekundy spędzonej przed komputerem.

Piękna końcówka tryptyku. Daje nadzieję, że nie trzeba wybierać między wiarą, a relacją... bo chodzi o to samo- o Miłość.
Gorąco polecam

Piękna i wspaniała trylogia, i jako katolik modlę się aby tak w końcu można było w Polsce. Może kiedyś się uda i wygramy to o co walczymy.

Bardzo się cieszę, że mogłem obejrzeć wszystkie trzy części. Bardzo się cieszę, że mogłem je obejrzeć w Waszym towarzystwie - tych wszystkich, którzy zostawili powyżej tak wspaniałe komentarze. Dzięki Wam nie tracę nadziei.

Tym razem niezły wyciskacz łez. Wszystkie trzy cześci stanowią dojrzałą całość. Naprawdę warto obejrzeć.

Philip Roth napisał w Konającym zwierzęciu,że typowe małżeństwo jest z punktu widzenia potrzeb seksualnych- nie mniej tłamszącedla temperantnego heteroseksualisty niz dla geja lub lesbijki.Chociaż dzisiaj geje chcą zawierać śluby.I to w kościele,W obecności dwustu ,trzystu świadków.Upłynie jednak troche czasu i poznają na własnej skórze,co wyczynia popęd,przez który w ogóle stali sie gejami.Po prostu brak im poczucia realizmu.