Nastolatek

Z Twojej wypowiedzi można wyczytać, że jesteś śmiały i pewny siebie. Zazdroszczę Ci tego! Zapoznaj się trochę z romantyzmem, który obalił pozytywizm - rozum. Człowiek kierujący się rozumem nie zrozumie tego. Romantyzm to uczucie, rozmowa, a nie tylko walenie! Przepraszam. Stąd ta pierwsza część mojej poprzedniej wypowiedzi. Zdycham, gniję od środka, ale jeszcze nigdy nie usłyszałem Kocham Cię. Wszystko sprowadza się do łóżka. Nie potrzebuje litości. Bo jak słyszę zaufaj mi, to mu odpowiadam mam zapalenie jelita grubego. Także zazdroszczę Ci tej pewności.

Nie chciałem być chamski. Przepraszam. Wiesz jak boli wszystko i w świecie gdzie chcesz odnaleźć trochę spokoju, a nie morfiny , to denerwuje. pozdrawiam i przepraszam.

Jest takie powiedzenie :Głupi się obrazi, a mądry się będzie śmiał". niewątpliwie jest to film dla mądrych. Nuda, jest wtedy, kiedy masz na wszystko wyje... To Film, który daje dużo do myślenia dl tych, co myślą. Nie zawsze wszystko musi się kończyć dobrze. To życie tak w "Potwory i Ciasteczka". Świat to szukanie, odkrywanie. Do dziś mi dawano 6 miesięcy życia, a jedna konsultacja zmieniła wszystko! Dziękuję za ten film.

To tylko koniec świata

Obejrzałem ten film już kilka razy!!! Jest niesamowity w dialogach słów i gestów. Choć ostatnie miesiące kazały mi działać wbrew sobie, czyli być zimnym draniem, to jak patrzę na sceny tego "DIALOGU", łamię się. Niedawno byłem na detoksykacji. Nie było miejsca na tym oddziale więc podpisałem zgodę, że chcę iść na ogólny oddział psychiatrii. Było nas tam chyba 58 facetów. 80 procent to osoby, które chciały skończyć z życiem, bo zostali odrzuceni przez swoje otoczenie bo są gejami. Ja nie wiem kim jestem?