Ostatni mecz

Po słynnym ZANIM ZAPADNIE NOC nareszcie można podejrzeć inne, mało znane raczej oblicza Kuby. (To pewnie obraz dla nas jak PŁYNĄCE WIEŻOWCE dla obcokrajowców). I znowu widz się przekona, że w życiu czeka jeden za drugim, kolejny raz, gdy Cię przerżną, nie wiesz tylko kiedy i jak, nawet jeśli przez tych samych z otoczenia.
Na swój sposób burzy nie los postaci, ale to, że następnych naiwnych młodzieńców i głupich (krypto)ciot tak wiele się kręci, i nic innego tylko brutalny upadek czeka biedne plemię mężczyzn obracających się między mężczyznami.

Siła przyciągania

Nadal działa, od początku widać, że to film wciąż z fazy emancypacyjnej, za to skrojony wg pomysłu (poznawanei i sprawdzanie siebie) i profesjonalnie zagrany, a potem sprawnie zmontowany ;) Nie to co "Płynące wieżowce" promowane namiętnie dla heteryckiej publiki, za to wciągający obraz z nurtu powracającej fali homo niepewnych i krypto-bi sexy w kinie

Jej kuzyn

Tego czegoś nie da się nazwać filmem... Sam nie wiem, co to za tfur i co za amatorzy bawili się w kręcenie go. Wolę nawet nie dociekać.

Romeo i Romeo

Sprawnie zrobiony, dobrze zagrany i tyyyle z historii bycia i życia jako trans. Warto zobaczyć!

Zobaczcie nas! Parady i polityka

POLSKA, jaką znamy, też tu jest - mimo że to materiały dokumentalne sprzed kilku lat. A jednak - hejt, atmosfera zagrożenia, ataki przemocowe na marszach równości występują nadal, zaś społeczeństwo się szczuje kłamstwami-genderyzmami jakimiś.
Dokument "BEYOND GAY" pokazuje, jak wiele przeszliśmy, jako gejowie, lilijki, transy czy bisexy, a ile przed nami... roboty, działania, wyzwań. Film o nas, dla nas, z nami i naszymi bracmi i siostrami, na teraz i na kiedyś, bo walka o równość i wolność dla wszystkich trwa.

Love in Action

Paru zakonników, księży i biskupów (może poza ks. Oqo) chętnie bym zaprosił na seans, gdybym takich znajomych miał i oni chcieli rozmawiać przy okazji pokazu o mitycznym "naprawianiu" gejów albo konwertowaniu homo na hetero, które frondzistom się wciąż śni.