POZNAJ ASIĘ!

Dodano: wt., 2022-05-31 16:14 , ostatnia zmiana: śr., 2022-06-01 11:31

Asia - PR & marketing
Od najmłodszych lat kocham kino i wiem jak ogromną ma siłę. Poszłam na poznańskie Filmoznawstwo, bo po obejrzeniu “Noża w wodzie” (w wieku 12 lat, co z perspektywy czasu nie było odpowiednim wiekiem na pierwsze spotkanie z tym filmem) nie widziałam dla siebie już innej drogi. Po kilku latach tułaczki wylądowałam w Outfilmie… i jeszcze bardziej zakochałam się w filmach! Odnajduje w nich swoją reprezentację, historie podobne do tych moich przyjaciół, magię, siłę, katharisis, wszystko. Możemy krzyczeć, płakać, debatować do rana na temat historii, które zobaczyliśmy na ekranie kina czy telewizora, czy to nie wspaniałe? 😀

Będąc częścią queerowej społeczności, każdego dnia w pracy jestem przeszczęśliwa, że mam bezpośredni wpływ na naszą silniejsza reprezentację społeczności LGBT+ w przestrzeni publicznej i świadomości coraz bardziej otwierającego się na tolerancję społeczeństwa.

Jeśli chodzi o kino - mój gust to spektrum. Wybieram rozrywkę, klasyki, filmy nakręcone telefonem, jak i najnowsze nagradzane festiwalowo. Mam swoje guilty pleasures, do których przyznaję się z dumą, ale także bronię jak lwica filmów, które wbijają kij w mrowisko, zaczynają społeczne debaty.

W Outfilmie stoję za rozmowami z Wami, Facebookiem, Instagramem, tysiącami maili, komentarzami (negatywne zawsze odbieram personalnie 😉), kontaktem z mediami, tworzeniem eventów, premierami Outfilmowymi, kinowymi oraz specjalnymi. Oczywiście, wszystko z pomocą dzielnych chłopców, którzy znoszą moje tysiąc pomysłów na minutę i pomagają w ich realizacji. Wspólnie rozlewamy tęczę! 🌈

W wolnych chwilach jestem DJ-ką w tęczowych klubach, głównie w Poznaniu. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać na wspólnej, queerowej imprezie!

OUTFILM+
  • Największa kolekcja kina LGBT+
  • Premiera w każdą sobotę
Dołącz do nas

Aktualności