Okazje i fantazje: sezon 1 - odcinek 8 /
Patterns

Okazje i fantazje: sezon 1 - odcinek 8 /
Patterns

Ocena: 2.4 / 5 (44 głosy)

Opis

Okazje i fantazje.

Okazje i fantazje to brytyjski serial, w którym każdy odcinek opowiada samodzielna historię, ale wszystkie dzieją się w tym samym wszechświecie. Nawet postacie drugoplanowe w jednym odcinku mogą powrócić jako główni bohaterowie w innych odcinkach i na odwrót.

Komentarze

Nie mam pojęcia, co łykali Asad i Daniel (scenarzyści) przy pisaniu finałowego odcinka, ale chętnie przyjmę numer ich dealera. :-P

Chwała Ci, Boytechu, boś się jedyny w tym powyższym gnoju poznał na majstersztyku. Do tego nie jest potrzebne ani bycie, ani niebycie gejem. Owszem, czasami nim bycie ułatwia takie rozpoznanie, ale na ogół bardzo paskudzi życie. A ten rozbudowany w finale cytat z "Kupca weneckiego" dobił mię do reszty.

Boytechu, odezwij się jeszcze. Na temat całości serialu napisałem (entuzjastycznie) wcześniej obszernie. Dla mnie był on absolutną rewelacją. Rzadko oczekiwaną pośród takich filmów.

Bardzo dziwny odcinek, zupełnie się nie spodziewałem czegoś takiego w takim serialu. Aczkolwiek całkiem ciekawy koncept.

Każdy odcinek różnorodny, zabawny a wszystkie składają się na ciekawą historię. Serial lekki, łatwy , przyjemny. Warty obejrzenia.

Ostatni odcinek to pełnia refleksji. Bardzo ciekawe zakończenie. Myślę, że nie wielu go zrozumie ( zwłaszcza w tym płytkim środowisku) stąd nie dziwią mnie te niskie oceny i nieprzechylne komentarze.