Szkoła z internatem - sezon 1 odcinek 5

Życie, które chcę przeżyć

Obciążające zdjęcie Roberty na przyjęciu u Rafity jest przyczyną bójki. Teresa informuje rodziców Roberty o jej problemie. Louisa postanawia zrezygnować z Akademii.

Szkoła z internatem - sezon 1 odcinek 4

Prawo do prywatności

Luisa prowadzi zajęcia na temat seksu, ale kończy się to porażką. Drugą klasę prowadzi Teresa. Mąż Manueli chce mieć dziecko, ale ona nie. Roberta konfrontuje się z Rafitą. Nie chce go więcej widzieć.

Szkoła z internatem - sezon 1 odcinek 2

Wotum zaufania

Manuela, dyrektorka Akademii, poddaje swoje stanowisko do dyspozycji w referendum. Jej przeciwniczką jest Louisa, nauczycielka z problematycznym synem. Dwie uczennice Roberta i Flavia mają romans z dwoma chłopcami z Penalty.

Szkoła z internatem - sezon 1 odcinek 1

Tytoń, spodnie i jazz

Rok 1920. Teresa przybywa do Sewilli, uciekając przed tajemniczym morderstwem ambasadora Hiszpanii w Lizbonie i szukając Roberty Luny, studentki tamtejszej akademii dla kobiet. Teresa otrzymuje posadę nauczycielki w Akademii.

Szkoła z internatem - sezon 1

Sewilla, roku 1920. Do szkoły z internatem dla młodych dam przyjeżdża Teresa, która ucieka przed tajemniczym morderstwem ambasadora Hiszpanii w Lizbonie i ma zupełnie inne spojrzenie na wiele spraw.

„Szkoła z internatem” pokazuje świat silnych kobiet w czasach, w których zaczęły następować zmiany społeczne w zakresie postrzegania takich kwestii, jak znęcanie się, molestowanie, odkrywanie tożsamości seksualnej, maczyzm, czy różnica w zarobkach kobiet i mężczyzni.

BoysTown - sezon 1

Witamy w BoysTown! Gejowski serial o przyjaźni, seksie i związkach, eksplorujący codzienne życie 8 przyjaciół i kochanków. To połączenie „Gotowych na wszystko” z „Seksem w wielkim mieście” – ci goście zawsze pakują się w sytuacje, z których nie mogą się wydostać.

Być albo nie być - sezon 1

Joel, 16-letni transseksualny chłopak, zaczął tranzycję kilka miesięcy temu i czuje się już komfortowo w swoim ciele. Kiedy jednak rozpoczyna naukę w nowej szkole aktorskiej, znów obawia się powiedzieć o sobie swoim nowym znajomym i przyjaciołom, a zwłaszcza jednej dziewczynie, która jest mu szczególnie bliska. Do tego nauczycielka wymaga od nich, żeby zrzucili wszystkie maski, za którymi się ukrywają. To jedyna droga do bycia dobrym aktorem w przyszłości.

Hashtag - odcinek 8

Wśród młodych mieszkańców Göteborga nieoczekiwaną popularność zdobywa konto na Instagramie, na którym publikowane są zdjęcia nastolatków połączone z obraźliwymi komentarzami.

Hashtag

Wśród młodych mieszkańców Göteborga nieoczekiwaną popularność zdobywa konto na Instagramie, na którym publikowane są zdjęcia nastolatków połączone z obraźliwymi komentarzami.

Lady Gaga: Glory

Trudno ją zdefiniować. I właśnie tak chce Lady Gaga. Nawet jej pseudonim z albumu Queen Radiohead oznacza „głupio entuzjastyczny i trochę szalony”. Tak, Stefani Joanne Angelina Germanotta miała plan przekształcenia się w skandaliczną ikonę.