Werq The World - gwiazdy RuPaul's Drag Race już na Outfilmie!

Dodano: śr., 2020-11-04 11:07 , ostatnia zmiana: wt., 2020-11-24 15:18

Drag queens z RuPaul's Drag Race wracają z trasą koncertową Werq The World! Stworzone przez Brandona Vossa i Shangelę show to niesamowita przepustka za kulisy i intymny portret fenomenu drag. Seria śledzi losy dziesięciu najbardziej znanych drag queens podczas przygotowań i w trakcie występów na niesamowitym, europejskim tour. 

Tak, będziemy mieć dla Was oba sezony, wcześniej nieemitowane w Polsce!!! Ale najpierw o pierwszym.

Dziesięcioodcinkowy serial dokumentalny daje nam niespotykaną wcześniej możliwość spojrzenie za kulisy trasy Werq The World - objazdowej sceny, będącej koprodukcyjnym dzieckiem Voss Events, VH1 i World of Wonder, która zabiera największe gwiazdy Drag Race do miast na całym świecie.

Każdy odcinek skupia się na jednej królowej (Shangela, Sharon Needles, Latrice Royale, Detox, Alyssa Edwards, Violet Chachki, Kennedy Davenport, Kim Chi, Valentina, i Aquaria) dokumentuje ich każdy dzień: przemierzając wspólnie Europę, skacząc z samolotów na scenę i salę prób, aż do upragnionego pokoju hotelowego i błogosławionego KFC gdzieś pomiędzy.

Werq the World rozwija świat Drag Race w niespotykany dotąd sposób i przypomina widzom, co czyni ten cały świat naprawdę cudownym: same królowe.

Premiera pierwszego sezonu: 14 listopada (odc. 1-5), 21 listopada (odc. 6-11)

Premiera drugiego sezonu: 12 grudnia

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności