STRACH SIĘ BAĆ 👻

Dodano: wt., 2021-10-26 14:11 , ostatnia zmiana: pon., 2022-01-17 16:22

Tradycja musi pozostać tradycją! A najlepiej ogląda się mroczne thrillery w tygodniu Halloweenowym. Przygotowaliśmy dla Was trzymającą w napięciu kolekcję STRACH SIĘ BAĆ. Spotkanie to będzie mroczne i intenstywne, ale z kinem ambitnym, pełnym zapadających w pamięć scen grozy, które wystawi na próbę mierzenie się z własnymi lękami.

Kameralny thriller psychologiczny „Solo”, który początkowo sugeruje historię miłosną. Relacja dwóch mężczyzn rozgrywająca się pomiędzy intymnością a lękiem, pomiędzy sielankowymi planami na przyszłość a mroczną historią poprzednich romansów...

„Cola de mono” to odważny obraz dojrzewania w czasach seksualnej represji. Z typowego rodzinnego dramatu powoli przekształca się w erotyczny thriller, czy wręcz artystyczny, gejowski slasher.

Kino klasy B, czyli oglądanie filmów jako „guilty pleasure. „D'Agostino” polecamy szczególnie widzom, którzy mają doświadczenie w oglądaniu takich filmów. Super wciągający, dziwny z elektryzującym twistem na końcu. Dla widzów o mocnych nerwach!

Argentyński thriller w reżyserii Marco Bergera, jednego z najbardziej znanych twórców kina LGBT+ - „Łowca”. Mono zaprasza Ezequiela na weekend do domu swojego kuzyna. Dom jest pusty, ale Ezequiel ma wrażenie, że nie są tam sami. Po tym czasie spędzonym razem Mono nagle znika i przestaje odpowiadać na wiadomości...

Film „Niebezpieczna randka” to surrealistyczna historia, w której rzeczywistość miesza się z koszmarem. Josef umawia się na randkę ze starszym od siebie mężczyzną. Wspólna kolacja w mieszkaniu nieznajomego przybiera zaskakujący obrót, gdy Josef połyka tabletkę o tajemniczym działaniu.

Mroczna komedia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami „Darkroom” skupia się na faktycznej sprawie karnej z udziałem niemieckiego seryjnego mordercy. To obowiązkowa pozycja dla fanów kina LGBT+!

Na deser thillerowy jeden z najnowszych hitów Outfilmu „Nasz skrawek nieba”. Historia dwójki przystojnych gejów, osadzona w realiach paryskiego półświatka z odważnymi scenami erotycznymi.

Mamy nadzieję, że ten tydzień będzie dla Was obfitujący w straaaszne seanse! Happy Halloween! 😈

OUTFILM+
  • Największa kolekcja kina LGBT+
  • Premiera w każdą sobotę
Dołącz do nas

Aktualności