Potrójna premiera

Dodano: pon., 2020-11-23 11:29 , ostatnia zmiana: wt., 2020-11-24 15:10

Ten tydzień na Outfilmie to nie jedna, a trzy niesamowite premiery. Mamy coś dla fanów science-fiction, coś dla widzów zainteresowanych historią ruchów rewolucyjnych i grup walczących o wolność i równość i coś dla fanów dragu i scenicznego show!

"Aniara" to ambitne i inteligentne kino science-fiction. Film oparty został na motywach poematu szwedzkiego noblisty, Harry’ego Martinssona z 1956 roku o tym samym tytule. Opowiada historię pasażerów statku kosmicznego transportującego ludzi z wymierającej Ziemi na inną planetę, którą mają zasiedlić. 

Aniara

Do niesamowitego świata gwiazd prosto z RuPaul's Drag Race zapraszają nas twórcy "Werq The World". Spędź trochę czasu z najbardziej znanymi Drag Queen na świecie w trakcie niezwykłej, europejskiej trasy koncertowej. Sezon 1 w całości dostępny na Outfilmie!

werq

Last but not least - "Dzieci Rewolucji" niesamowicie przejmujący obraz twórców Paryż 05:59Podróż Felixa - Oliviera Ducastela i Jacquesa Martineau. Miłość w czasach studenckich buntów w 1968 w Paryżu, era dzieci kwiatów i działania aktywistów ACT UP - wydarzeń politycznych i społecznych, które na zawsze zmieniły nasz świat.

Dzieci Rewolucji

Wieczory zarezerwujcie na outfilmowe seanse! 

 

 

 

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności